Iwostin Capillin

Strefa marek, iwostin, iwostin capillin, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Iwostin Capilin, krem na zaczerwienienia

Iwostin Capillin to seria kosmetyków, która wspomaga funkcjonowanie skóry naczynkowej skłonnej do zaczerwienień. Kosmetyki Capillin zawierają w swoim składzie substancje, które przyczyniają się do zredukowania charakterystycznego zaczerwienienia skóry. Dodatkowo Iwostin Capillin zawiera substancje, która wpływa na poprawę elastyczności naczyń włosowatych. Dzięki temu zabezpiecza naczynka przed pękaniem. W tej kategorii znajdziesz produkty w formie kremu, płynu micelarnego, serum do twarzy oraz produktów do codziennej pielęgnacji. Iwostin Capillin wpływa na znaczną redukcję zaczerwienień.

Pielęgnacja cery naczynkowej, szybka pomoc cerze naczynkowej

Zaczerwienienia cery naczynkowej wynika z osłabienia naczyń włosowatych. Aby skutecznie zadbać o ten typ cery należy używać kosmetyków, które wpływają na redukcję zaczerwienienia skóry. Wzmacniający krem na naczynka z tej serii zmniejsza widoczność rumienia. Dodatkowo zapobiega powstawaniu nowych zmian. Problemy skóry naczynkowej potrzebują stosowania wzmacniającego kremu. Iwostin Capilin działa w następujący sposób:

  • redukuje objawy
  • zmniejsza widoczność rumienia
  • zmniejsza nadreaktywność skóry
  • wzmacnia kondycję skóry
  • przynosi ulgę podrażnionej skórze
  • optycznie normalizuje i wyrównuje koloryt skóry
  • kojąco chroni skórę
  • redukuje problemy skóry współistniejące przy tym problemie takie jak suchość, czy łuszczenie
  • wzmacnia napięcie naczynek

Używany podczas codziennej pielęgnacji skóry zaczerwienionej nie tylko wpływa na zmniejszenie rumienia, ale również wspomaga funkcjonowanie skóry od środka. Używanie produktów Iwostin Capillin jest wskazane dla osób z cerą naczyniową oraz w przebiegu trądziku różowatego. Kremy z tej marki zawierają w swoim składzie składniki aktywne, dzięki którym zachodzi neutralizacja zaczerwienień. Skuteczna pielęgnacja powinna opierać się na stosowaniu żelu do mycia przeznaczonego do cery naczynkowej. Następnie powinno się zastosować tonik również redukujący zaczerwienienia, który wpływa na oczyszczenie skóry. Kolejnym krokiem będzie krem wzmacniający naczynka. Nie zapominajmy również o kremie ochronnym zawierającym spf, który chroni skórę redukując podrażnienia oraz wzmacniając naczynka. Filtr spf należy nałożyć 30 minut przed ekspozycją na słońce. Wieczorem używamy płynu micelarnego Capillin, który jest przeznaczony do skóry wrażliwej, skutecznie zmyje makijać i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz przygotuje skórę do dalszych zabiegów i wzmocni działanie kremu. Przed snem nałożyć krem intensywnie redukujący zaczerwienienia. Po takiej pielęgnacji kondycja skóry znacznie się poprawi już po 2 tygodniach od pierwszego zastosowania.

Product added to compare.