Produkty nawilżające

kosmetyki, kosmetyki dla dzieci, produkty nawilżające, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 86 pozycji

Produkty nawilżające dla dzieci

Nawilżenie ciała i twarzy u dzieci to niezbędny element codziennej pielęgnacji. Skóra dzieci jest podatna na powstawanie przesuszeń, a to dlatego, że nie posiada zdolności zatrzymywania wody w naskórku. Warstwa ochronna skóry u dzieci rozwija się wraz z wiekiem. Dlatego szczególnie niemowlęta i małe dzieci potrzebują odpowiednich kosmetyków do codziennej pielęgnacji. W tej kategorii znajdziecie produkty nawilżające w formie olejków, balsamów i kremów do ciała i twarzy. 

Produkty nawilżające dla dzieci z apteki

Większość kosmetyków w tej kategorii to dermokosmetyki, które posiadają potwierdzoną skuteczność badaniami. Olejki, kremy i balsamy nawilżające dla dzieci muszą być bezpieczne bo młoda skóra jest podatna na pojawienie się podrażnień. W tej kategorii znajdziesz produkty marek takich jak Emotopic, Cutis, Eloderm, Linomag, Mediderm, Emolium, Cetaphil, Latopic, La Roche Lipikar, Balneum, Bambino, Floslek, CeraVe, Dexeryl, Ziaja, Calmapherol

Rodzaje kosmetyków nawilżających dla dzieci

W aptece dostępne są produkty nawilżające do twarzy i ciała. Do twarzy dziecka znajdziemy produkty w formie kremów, które nie tylko pełnią uzupełnienie odpowiedniego nawilżenia ale również stanowią dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wiat, słońce czy mróz. Produkty nawilżające do ciała dziecka mają za zadanie uzupełnić skórę w potrzebne lipidy i wzmocnić również barierę ochronną. 

 

Filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 87,00 zł

Produkt dodany do ulubionych