Dermokosmetyki do twarzy

kosmetyki, dermokosmetyki, dermokosmetyki do twarzy, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 515 pozycji

Dermokosmetyki do twarzy

Dermokosmetyki do twarzy to oddzielna podkategoria w naszej aptece zawierająca wszelkiego rodzaju kosmetyki apteczne odpowiednie do stosowania u osób z różnym rodzajem skóry. Ten rodzaj kosmetyków jest tworzony w oparciu o wiedzę kosmetologów i dermatologów, którzy skupiają się na potrzebach skóry. Dermokosmetyki do twarzy są przeznaczone dla osób ze skórą problematyczną oraz dla pacjentów z cerą normalną. W przypadku występowania problemów skórnych, dermokosmetyki mają za zadanie wspierać leczenie, łagodzić zmiany oraz zapobiegać zaostrzeniu objawów. Osoby z cerą normalną sięgając po dermokosmetyki chcą dogłębnie wesprzeć skórę twarzy. Dermokosmetyki działają dogłębnie, nawilżają, wzmacniają ochronę, zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry. Kosmetyki apteczne nie zawierają w swoim składzie sztucznych barwników, kompozycji zapachowych i wszystkich tych zbędnych składników, które mogą powodować podrażnienia i często są wynikiem reakcji alergicznych. Ze względu na ograniczony skład, bo producenci skupiają się nad potrzebami skóry, a nie pięknym zapachu kosmetyku, panuje przekonanie, że dermokosmetyki są przeznaczone tylko do wrażliwej i skłonnej do podrażnień cery. Nic bardziej mylnego dermokosmetyki, a w zasadzie sięganie po nie już w młodym wieku może wpłynąć na wygląd skóry i zapobiec pierwszym objawom starzenia się skóry. 

Rodzaje dermokosmetyków do twarzy

Dermokosmetykiem do twarzy może być krem, serum, maseczka, produkty do oczyszczania w postaci toniku, żelu, kremu, płynu micelarnego i wielu innych produktów. Należy pamiętać, że dermokosmetyki do twarzy powinny być dobrane do potrzeb skóry. 

Kto powinien sięgać po dermokosmetyki do twarzy?

Po dermokosmetyki do twarzy powinien sięgnąć każdy, kto chce w poprawny sposób dbać o skórę. Kosmetyki w naszej aptece są przeznaczone dla dorosłych i dzieci. Pacjenci z problemami skórnymi powinni szczególnie sięgać po przebadane produkty, a właśnie takimi kosmetykami są dermokosmetyki. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 172,00 zł

Produkt dodany do ulubionych