Ból głowy

Apap 500mg, tabletki powlekane, 100 szt
Apap Extra, tabletki 500mg+65mg, 50 szt
Coffepirine, tabletki od bólu, 12 szt
Ibupar Forte 400 mg, tabletki powlekane, 20 szt
Apap 500mg, tabeltki powlekane, 12 szt
Ketonal Active, 50 mg, kapsułki twarde, 20 szt.
Amol, płyn doustny i na skórę, 150 ml
Etopiryna od bólu głowy, tabletki, 10 szt
Amol, płyn doustny i na skórę, 100 ml
Axoprofen Forte, tabletki, 20szt
Amol, płyn doustny i na skórę, 250 ml
Ibuprom RR Max 400 mg, tabletki, 24 szt
Aspirin C, tabletki musujące 400 mg + 240 mg, 10 szt
Ibuprom Max Sprint 400 mg, kapsułki, 20 szt
Apap 500mg, tabeltki powlekane, 24 szt
Ibuprom Max Sprint, kapsułki miękkie 0,4 g, 40 szt
Axoprofen Forte, zawiesina doustna, 100ml
Ketonal Active 50 mg, kapsułki twarde , 10 szt.
Apap 500mg, tabletki powlekane, 50 szt
Etopiryna od bólu głowy, tabletki, 50 szt
Ibuprom, 200 mg, tabletki, 10 szt
Ibuprom Sprint 200 mg, kapsułki, 10 szt
Pyralgina, 500 mg, tabletki, 12 szt.
Ibuprom RR, tabletki, 400 mg, 12 szt
Pyralgina, tabletki, 0,5g, 50 szt.
Coldrex Maxgrip, tabletki, 12 szt
Apap Extra 500mg+65mg, 24 szt
Aspirin C, tabletki musujące 400 mg + 240 mg, 20 szt
Ból głowy
Ból głowy jest dolegliwością, która dotyka każdego z nas. Jedni cierpią na ból głowy częściej niż inni. Przyczyn bólu głowy jest wiele. Wyróżniamy kilka rodzajów bólu głowy, w zależności również od miejsca jego występowania. Ból głowy może pojawić się w przedniej lub tylnej części, częstą dolegliwością jest również ból zlokalizowany w skroniach. Dodatkowo dzielimy bóle głowy na ból migrenowy, ból napadowy głowy lub napięciowy. Tabletki, kapsułki lub saszetki dostępne w aptece uśmierzają dolegliwości bólowe. Dostępne w naszej aptece internetowej leki na ból głowy posiadają różny skład. Pacjenci najczęściej sięgają po leki przeciwbólowe zawierające substancję czynną taką jak paracetamol czy ibuprofen, jednak oferta jest znacznie większa. Dostępne są medykamenty na ból głowy zawierające kwas acetylosalicylowy i wiele innych substancji.
Leki na migrenę w aptekapapaya.pl
Migrenowy ból głowy charakteryzuje się silnym natężeniem, który pojawia się nagle. W apteczce osób narażonych na występowanie migreny obecne są leki o silnym działaniu przeciwbólowym. Co zawierają leki na migrenę? W naszej aptece dostępne są tabletki, kapsułki, saszetki zawierające substancje czynne w postaci kwasu tolfenamowego, kwasu acetylosalicylowego, paracetamolu, kofeiny, kodeiny, naproksenu lub ibuprofenu. Dodatkowo dostępne są leki złożone czyli takie, w których połączono kilka substancji czynnych. Często pada pytanie, który lek na migrenę jest najlepszy? Jednak każdy pacjent powinien sprawdzić, który środek przeciwbólowy jest dla niego skuteczny. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na środki przeciwbólowe.
Leki na ból głowy aptekapapaya.pl
Do najczęściej kupowanych leków w aptece na ból głowy są leki przeciwbólowe zawierające paracetamol i ibuprofen. Stosuje się je w przebiegu sporadycznego występowania bólu, który występuje na skutek niskiego lub wysokiego ciśnienia, przeziębienia lub grypy. Warto pamiętać, że ból głowy spowodowany infekcją powinien być leczony preparatami o działaniu przeciwbólowym oraz przeciwzapalnym. Do tej grupy zaliczamy leki zawierające ibuprofen. Leki z paracetamolem powinny być stosowane podczas bólu głowy u dzieci, kobiet w ciąży oraz mam karmiących. Substancja ta jest uważana za bezpieczną w tej grupie pacjentów.
Leki na ból głowy z apteki
W aptece leki przeciwbólowe są obecne w różnej formie: kapsułki, tabletki, saszetki oraz tabletki do rozpuszczania. Która forma podania jest najlepsza? Wybór należy do pacjenta, jedyne o czym należy pamiętać, to że tabletki do rozpuszczania posiadają szybszą zdolność wchłaniania, a co za tym idzie szybciej działają.
Kiedy nie zażywać leków na ból głowy?
Należy pamiętać o sprawdzaniu obecności substancji w lekach na ból głowy. Obecność substancji czynnych w preparatach na grypę lub przeziębienie i dodatkowe zażywanie leków przeciwbólowych może spowodować przedawkowanie. Leki na grypę i przeziębienie często są wzbogacone o substancje przeciwbólowe i przeciwzapalne. W takich przypadkach nie należy sięgać po dodatkowe leki na ból głowy.