Maści i krople do oczu

Bez recepty, wzrok, maści i krople, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 96 pozycji

Maści i krople do oczu

Oczy to jeden z najważniejszych zmysłów u człowieka. Ważna jest ich pielęgnacja i ochrona. W tej kategorii znajdziecie bogaty asortyment produktów polecanych do oczu. Są to między innymi żele, krople i maści, które pomogą zniwelować wczesne objawy infekcji, podrażnienia lub zespól suchego oka. Wyroby medyczne do oczu są odpowiednie do stosowania jako środki ochronne, zabezpieczające przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych

Po co stosować maści, krople i żele do oczu?

Nasz wzrok jest narażony na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Światło niebieskie emitowane z telewizora, telefonu czy laptopa powoduje nadmierne wysuszenie śluzówki oka. Dodatkowo wiatr, mróz czy słońce również powodują podrażnienia. Podczas występowania świądu, pieczenia, suchości i zaczerwienienia można właśnie stosować krople, maści i żele do oczu. 

Krople do oczu

Krople do oczu a apteki zawierają odpowiedni skład, który łagodzi podstawowe objawy podrażnienia oczu. Zawierają w swoim składzie hialuronian sodu, który przyczynia się do prawidłowego nawilżenia oka, dekspantenol, który łagodzi podrażnienia i wpływa na prawidłowy film łzowy. Dobre krople do oczu zawierają kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w organizmie człowieka. Jego obecność przyczynia się do zapobiegania wysuszenia śluzówki. 

Maści do oczu

Maści do oczu obecne w aptece Papaya są odpowiednie do stosowania podczas występowania chorób takich jak jęczmień. Zawierają w swoim składzie substancje przeciwzapalne. Maści do oczu stosuje się również w przypadku nadmiernej suchości. Tego rodzaju produkty zawierają w swoim składzie witaminę A, która wpływa na prawidłowe widzenie oraz kondycję oka. 

Żele do oczu

Żele do oczu to wyrób medyczny pełniący taką samą funkcję jak krople do oczu. Forma żelu ułatwia aplikację, szczególnie u osób, które nie mogą zapanować nad odruchem zamykania oka podczas wpuszczania płynnych produktów do oka. 

Krople, maści i żele do oczu z apteki

W aptece dostępny jest szeroki wybór preparatów do oczu. Mogą one być w formie kropli, żeli, maści lub jednorazowych minimsów. Pacjent może sam podjąć decyzje, który preparat wybrać. Należy jedynie pamiętać, że krople, żele czy maści należy zużyć przed czasem podanym przez producenta. Minimsy mają tą zaletę, że posiadają jedną dawkę w pojedynczych opakowaniach. Pacjent ma wtedy pewność, że produkt się nie przeterminuje. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 68,00 zł

Produkt dodany do ulubionych