Antyperspiranty

Antyperspiranty
Medispirant Mineralny,...
Dostępny
Antyperspiranty

Medispirant Mineralny, emulsja, 40ml

30,10 zł
Wskazania: Potliwość Podrażnienia Skóra delikatna i wrażliwa Dzieci powyżej 8 roku życia Młodzież i osoby dorosłe
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Skuteczny antyperspirant dla mężczyzn

Nadmierna potliwość nie jest pożądana zarówno przez Panie jak i Panów. Problem nadmiernego pocenia powoduje dyskomfort oraz wyłączenie społeczne. Redukcja nadmiernego pocenia jest możliwa za pomocą skutecznych kosmetyków w postaci antyperspirantów i blokerów potu. Antyperspirant redukujący pocenie zniweluje brzydki zapach oraz pomoże pozbyć się plam wywołanych nadmierną potliwością. Dobry antyperspirant męski reguluje pracę gruczołów potowych i dba o wrażliwą skórę pach.

Przegląd antyperspirantów dla mężczyzn z apteki

Wybór antyperspirantów dla mężczyzn z apteki jest ogromny. Formuła przeciw poceniu się może być stosowana za pomocą różnych preparatów. Szeroki wybór antyperspirantów dla panów pozwala na dobranie odpowiedniej formuły. W aptece znajdziecie antyperspiranty w sztyfcie, antyperspiranty w kulce oraz antyperspiranty w sprayu. Ograniczenie nieprzyjemnego zapachu uzyskamy stosując właśnie wyżej wymienione preparaty. Wydzielanie potu jest spowodowane nieprawidłowym działaniem gruczołów potowych, po zastosowaniu, antyperspirant hamuje ilość wydzielanego potu i ogranicza nieprzyjemny zapach.

Antyperspiranty w kulce dla mężczyzn

Antyperspirant w kulce to jedna z częściej wybieranych form zabezpieczenia przed potem. Nowoczesne antyperspiranty w kulce posiadają różne czasy działania. Antyperspirant działający 12 godzin jest przeznaczony dla osób mało aktywnych nie posiadających problemów z nadmiernym poceniem się. Antyperspiranty posiadające 24 i 72 godzinne działanie są odpowiednie do stosowania u osób aktywnych fizycznie, narażonych na nadmierne wydzielanie potu. Antyperspirant działający dłużej powinny wybierać osoby z problemem nieprzyjemnego zapachu.

Antyperspiranty w sprayu dla mężczyzn

Męski dezodorant hamujący wydzielanie potu to wygodna forma w sprayu posiadająca właściwości normalizujące gruczoły potowe. Męski dezodorant o właściwościach hamujących nadmierne pocenie posiada w swoim składzie kompozycję zapachową co przyczynia się do poprawy komfortu u osób z potem o nieprzyjemnym zapachu oraz składniki ochronne wpływające pozytywnie na skórę pod pachami.

Blokery potu dla mężczyzn

Antyperspirant dla mężczyzn może być w postaci blokerów, które w początkowej fazie używane są w pierwszym tygodniu codziennie, a następnie wystarczy stosować je 1-2 razy w tygodniu. Antyperspirant roll-on bloker to skuteczny antyperspirant wpływający na poprawę komfortu u osób z nadmierną potliwością. Wybierając dezodoranty i antyperspiranty męskie powinniśmy zawsze kierować się potrzebami skóry oraz nasileniem problemu.

 

Product added to compare.