Mężczyzna

Bez recepty, mężczyzna, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-24 z 50 pozycji

Mężczyźni

Zdrowie mężczyzny to kategoria poświęcona dla panów dbających o swoje zdrowie oraz mężczyzn z zaburzeniami erekcji i prostatą. W tym dziale znajdziemy tabletki, kapsułki, żele i wiele innych preparatów wspomagających zdrowie oraz wspomagających funkcje seksualne. 

Leki i suplementy na prostatę

Prostata to gruczoł obecny u każdego mężczyzny. Pełni on bardzo ważną rolę w układzie moczowo płciowym u Panów. Problemy z prostatą pojawiają się w momencie przerostu tego gruczołu. Ten stan objawia się między innymi problemem z oddawaniem moczu, ciągłym uczuciem parcia na pęcherz i wydłużonym czasem mikcji. W tej podkategorii znajdziecie suplementy i leki wspomagające układ moczowy u Panów. Leki na prostate występują w formie tabletek, kapsułek oraz tabletek musujących.

Leki i suplementy na potencję

Jednym z ważniejszych aspektów życia mężczyzn stanowi sprawność seksualna. Zaburzenia w tej sferze przyczynia się do wycofania społecznego oraz akceptacji samego siebie. W naszej aptece w tej kategorii znajdziemy leki i suplementy wpływające na poprawę jakości życia seksualnego. Leki te zawierają w swoim składzie sildenafil, który ułatwia osiągnięcie wzwodu. Leki na potencje są dostępne bez recepty w formie tabletek i kapsułek. Preparaty takie jak Maxigra, Inventum, Maxon, Mensil posiadają różną dawkę. 

Witaminy dla mężczyzn

Ta półka wirtualna jest bogata również w preparaty witaminowe przeznaczone dla mężczyzn. Są to kompleksy witamin zawierające witaminy i minerały wpływające na funkcjonowanie organizmu u Panów. Dodatkowo suplementy obecne w tej kategorii wpływają pozytywnie na siły witalne i procesy myślowe. 

Kategoria dla mężczyzn zawiera wiele preparatów, które mają za zadanie wspomagać organizm podczas niedoborów witamin i minerałów oraz kiedy występuje problem z potencją. Wszystkie te leki i suplementy powinny być przyjmowane w przypadku niedoboru lub zaburzeń. Podczas wątpliwości co do stosowania tych preparatów skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą

Product added to compare.