Krzem

Witaminy i minerały, krzem, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Krzem z apteki

Krzem z apteki to suplement diety zalecany podczas występowania niedoborów. Krzem pełni bardzo ważną rolę w rozwoju kośca i pozytywnie wpływa na skórę, włosy i paznokcie. Jest niezbędnym minerałem, którego niedobór prowadzi do problemów z gojeniem się ran, znacznym pogorszeniem się stanu skóry, złej kondycji włosów i paznokci. Popularne suplementy z apteki są wieloskładnikowe, popularnym połączeniem jest krzem z biotyną. Takie połączenie jest pomocne w walce z kruchliwością paznokci oraz nadmiernym wypadaniem. Wśród suplementów możemy znaleźć połączenie takie jak krzem z melationiną. To jaki suplement diety krzem wybierzemy zależy od nas samych.

Na co przyjmować krzem organiczny?

Krzem organiczny można uzupełnić za pomocą odpowiedniej diety. Kozieradka, pokrzywa, czosnek i podbiał pospolity to produkty bogate w krzem. Uzupełnienie może również stanowić krzem w kapsułkach. Każdy suplement diety zawiera krzem w odpowiedniej dawce. Nie istnieje możliwość przedawkowania krzemu, jego nadmiar zostaje wydalany z organizmu wraz moczem.

Popularne suplementy diety z krzemem z apteki

Jednymi z częściej wybieranych suplementów zawierających krzem są:

  • maxi krzem biotyna
  • krzem w płynie
  • krzem w żelu
  • Krzem oceaniczny z alg
  • krzem w sprayu

Krzem zawiera wiele właściwości, które wpływają na wiele procesów w naszym organizmie, jest niezbędnym mikroelementem, który wpływa na prawidłowe gojenie się ran, wspaniałą kondycję skóry, włosów i paznokci. Dodatkowo przyczynia się do prawidłowego budowania kośća.

Product added to compare.