Układ pokarmowy

Układ pokarmowy, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 368 pozycji

Układ pokarmowy 

Układ pokarmowy to zespół narządów biorących udział w pobieraniu, połykaniu i trawieniu pokarmu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie dostarczać do organizmu składników niezbędnych do funkcjonowania całego organizmu. W naszej aptece stworzyliśmy kategorie układ pokarmowy i ułożyliśmy suplementy, leki i wyroby medyczne na:

Apetyt

Kategoria apetyt zawiera suplementy diety w formie płynów i kapsułek pobudzających chęć jedzenia. Apetyt jest ważnym elementem, bez niego nie posiadamy chęci przyjmowania posiłków. 

Jelito drażliwe

Jelito drażliwe to kategoria poświęcona lekom i suplementom łagodzącym objawy związane z nadwrażliwością jelita. Produkty te są w formie płynów, kropli, olejków, ziół i saszetek. Produkty z tego działu powlekają błonę śluzową układu pokarmowego i przywracają naturalne pH w jelitach.

Refluks i zgaga 

Refluks i zgaga to dolegliwość polegająca na cofaniu się treści żołądka. Objawem towarzyszącym jest pieczenie przełyku oraz ciągłe odbijanie się kwasów żołądkowych. W tej kategorii znajdziecie produkty neutralizujące działanie kwasów. Tabletki, kapsułki i płyny na zgagę i refluks pomogą złagodzić przykre dolegliwości

Wzdęcia

Wzdęcia i uczucie ciężkości na żołądku to objawy występujące dosyć często. Nadmierne kumulowanie się pęcherzyków powietrza w układzie pokarmowej objawia się bólem brzucha i dyskomfortem. Leki, suplementy na wzdęcia z naszej apteki pomagają rozbijąć pęcherzyki gazów i ułatwiać ich wydalanie. 

Wątroba

Wątroba odpowiada za wiele procesów w naszym organizmie. Przede wszystkim jest narządem, który oczyszcza organizm. Zaburzenie funckcjonowania wątroby wpływa na pracę całego organizmu. Dlatego jeśli posiadasz dolegliwości sugerujące problemy z wątrobą, zajrzyj do kategorii wątroba. Znajdziesz tutaj suplementy, leki i wyroby medyczne, które wspomogą ten narząd.

Zaparcia 

Zaparcia to częsta dolegliwość u dorosłych i dzieci. Podczas zaparć towarzyszy ból brzucha i dyskomfort. Zaparcia często są wynikiem złej diety i przyjmowania zbyt małej ilości płynów. Istnieją, leki i suplementy, które pomagają zmiękczyć masy kałowe i umożliwić normalne wypróżnianie. W naszej aptece dostępne są również czopki oraz krople na zaparcia. 

Środki przeczyszczające

Środki przeczyszczające stosuje się przed planowanym zabiegiem lub badaniem. Posiadamy w ofercie saszetki i tabletki przeczyszczające.

Środki rozkurczowe

Środki rozkurczowe łagodzą ból żołądka, znajdziesz tutaj tabletki i krople łagodzące ból o charakterze skurczów. 

Układ pokarmowy jest narażony na wiele dolegliwości. Przyczyną problemów najczęściej jest zła dieta. Większość problemów można zniwelować poprzez zmianę diety, dlatego po środki z tego działu powinniśmy sięgać sporadycznie. 

Filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 92,00 zł

Produkt dodany do ulubionych