Dłonie

kosmetyki, ciało, dłonie, aptekapapaya.pl
Linomag, maść 200 mg/g, 30 g
Dostępny
Kosmetyki specjalistyczne i ochronne

Linomag, maść 200 mg/g, 30 g

11,96 zł
Wskazania: Wyprysk skórny Odparzenia Łuszczyca Wspomaga regenerację naturalnej bariery skóry
Pokazano 1-24 z 79 pozycji

Przesuszone dłonie, kremy i balsamy do suchych i popękanych rąk

Dłonie to część ciała narażona na styczność z czynnikami zewnętrznymi, które mogą negatywnie wpłynąć na kondycję skóry na rękach. Kategoria dłonie zawiera kosmetyki pielęgnacyjne i ochronne przeznaczone dla każdej grupy wiekowej. Ich zadaniem jest wzmocnić barierę ochronną oraz zapewnić odpowiednie nawilżenie.  Kompleksowa pielęgnacja skóry suchej na dłoniach to częste mycie oraz nawilżanie skóry dłoni. Skład kremu do rąk powinien zawierać witaminy i minerały, które odżywią skórę. Stan skóry dłoni po kontakcie z mrozem, nadmiernym myciem, wysoką temperaturą może ulec uszkodzeniu, witaminowe kremy do rąk uzupełniają niedobory składników odżywczych, które odpowiadają za procesy ochronne. Przywrócenie kondycji skórze dłoni jest bardzo ważne, zadbane dłonie to wizytówka każdego z nas. W aptece znajdziecie:

  • krem do suchych rąk
  • krem kojący do rąk
  • krem do zniszczonej skóry dłoni
  • krem do podrażnionej skóry dłoni
  • odżywczy krem do rąk
  • krem odmładzający do rąk

Krem do rąk, kompleksowa pielęgnacja na bardzo suche dłonie

Kremy do rąk to kosmetyki wpływające na kondycję skóry dłoni. Częste mycie dłoni powoduje przesuszenia skóry i ryzyko występowania stanów zapalnych. Dzięki zastosowaniu kremu do rąk uzupełniamy skórę w składniki nawilżające. W kremach do rąk z naszej apteki znajdziemy składniki takie jak wosk pszczeli, proteiny jedwabiu, proteiny kaszmiru, masło shea, masło illipe, ekstrakt z bawełny, masło ucuuba, panthenol i wiele innych. Substancje te znajdziesz w kremach do rąk o właściwościach nawilżających i wygładzających. W ofercie posiadamy również kremy regeneracyjne i kojące, odpowiednie do stosowania podczas występowania podrażnień. Kremy do rąk mogą łagodzić podrażnienia i przyspieszyć proces regeneracyjny. Kremy do rąk regeneracyjne zawierają w swoim składzie witaminę A i E oraz mocznik. Substancje te przyspieszają proces regeneracyjny.

Kto powinien używać kremu do rąk

Krem do rąk powinien być używany przez każdego. Ciągłe mycie dłoni co nie jest uniknione ze względu na wszechobecność wirusów i bakterii, powoduje nadmierną suchość dłoni. Sucha skóra rąk jest narażona na występowanie stanów zapalnych i powstawania mikrouszkodzeń. Dlatego warto sięgać po krem do rąk, aby zwiększyć elastyczność skóry i uniknąć pękania czy zmian w postaci przesuszeń. Regenerujący krem do rąk może być używany przez każdego. Codzienna pielęgnacja skóry dłoni sprawia, że skóra jest zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych. Bogactwo składników wpływa na zmiękczenie skóry dłoni, witaminowe kremy dostarczają witamin i minerałów dzięki czemu wpływają na lepszą kondycję skóry. Kompleksowa pielęgnacja zapobiega powstawaniu zmian w postaci przesuszeń czy pękania. W naszej aptece znajdziesz produkt taki jak maska do rąk, która jest przeznaczona do bardzo suchych dłoni. Pamiętajmy, że szczególnie zimą powinniśmy stosować krem ochronny do dłoni, aby zabezpieczyć skórę przed mrozem.

Product added to compare.