Dłonie

kosmetyki, ciało, dłonie, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 76 pozycji

Dłonie

Dłonie to część ciała narażona na styczność z czynnikami zewnętrznymi, które mogą negatywnie wpłynąć na kondycję skóry na rękach. Kategoria dłonie zawiera kosmetyki pielęgnacyjne i ochronne przeznaczone dla każdej grupy wiekowej. Ich zadaniem jest wzmocnić barierę ochronną oraz zapewnić odpowiednie nawilżenie. 

Krem do rąk

Kremy do rąk to kosmetyki wpływające na kondycję skóry dłoni. Częste mycie dłoni powoduje przesuszenia skóry i ryzyko występowania stanów zapalnych. Dzięki zastosowaniu kremu do rąk uzupełniamy skórę w składniki nawilżające. W kremach do rąk z naszej apteki znajdziemy składniki takie jak wosk pszczeli, proteiny jedwabiu, proteiny kaszmiru, masło shea, masło illipe, ekstrakt z bawełny, masło ucuuba, panthenol i wiele innych. Substancje te znajdziesz w kremach do rąk o właściwościach nawilżających i wygładzających. W ofercie posiadamy również kremy regeneracyjne i kojące, odpowiednie do stosowania podczas występowania podrażnień. Kremy do rąk mogą łagodzić podrażnienia i przyspieszyć proces regeneracyjny. Kremy do rąk regeneracyjne zawierają w swoim składzie witaminę A i E oraz mocznik. Substancje te przyspieszają proces regeneracyjny.

Kto powinien używać kremu do rąk

Krem do rąk powinien być używany przez każdego. Ciągłe mycie dłoni co nie jest uniknione ze względu na wszechobecność wirusów i bakterii, powoduje nadmierną suchość dłoni. Sucha skóra rąk jest narażona na występowanie stanów zapalnych i powstawania mikrouszkodzeń. Dlatego warto sięgać po krem do rąk, aby zwiększyć elastyczność skóry i uniknąć pękania czy zmian w postaci przesuszeń.

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 35,00 zł

Produkt dodany do ulubionych