Wody, olejki i mgiełki

kosmetyki, twarz, wody, olejki i mgiełki, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Wody, olejki i mgiełki

Kosmetyki do twarzy w formie wody, olejków i mgiełek stanowią uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry. Produkty te uzupełniają naturalny płaszcz lipidowy. Dostarczają również potrzebnych składników do skóry, dzięki temu poprawia jej wygląd. 

Woda do twarzy

Woda do twarzy zawiera w swoim składzie wodę termalną, która wpływa zmiękczająco na skórę. Woda ze źródeł termalnych stymuluje syntezę połączeń międzykomórkowych. Dzięki temu wpływa na spoistość skóry. W naszej aptece znajdziecie wodę do twarzy w sprayu lub atomizerze. 

Olejek do twarzy

Olejki do twarzy są również zaliczane do kosmetyków uzupełniających codzienną pielęgnację. Zawierają w swoim składzie substancje nawilżające, wzmacniające barierę ochronną. Olejki do twarzy zapewniają ochronę przed działaniem wolnych rodników. Kosmetyki tego typu mają zbliżony skład do naturalnego płaszczu hydrolipidowego dlatego są bardzo dobrze przyswajalne. 

Mgiełki do twarzy

Mgiełki do twarzy to odpowiedni kosmetyk, który zapewni skórzę odpowiednie pH. Produkty w formie mgiełek odświeżają skórę, mają podobne działanie do toników. Dodatkowo zmniejszają podrażnienia. 

Mgiełki, olejki i wody termalne są odpowiednie do stosowania u osób ze skórą wrażliwą i normalną. Delikatne składy tych produktów nie powodują podrażnień. 

Product added to compare.