Szampony do włosów

kosmetyki, włosy, szampony, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-24 z 132 pozycji

Szampony 

Szampony służą do oczyszczania skóry głowy i włosów. Odpowiednio dobrane kosmetyki nie tylko usuwają zanieczyszczenia, ale również pielęgnują skórę głowy. Półki apteki są wyposażone w szampony do włosów normalnych, z tendencją do przetłuszczania się, szampony do włosów farbowanych, do włosów suchych, cienkich i siwych.

Szampony do włosów cienkich

Szampony do włosów cienkich posiadają w swoim składzie substancje, które unoszą włosy od nasady i zwiększają objętość. Dodatkowo szampon do włosów cienkich zawiera substancje odżywcze, które przyczyniają się do lepszego wyglądu włosów. 

Szampony do włosów suchych

Szampon do włosów suchych posiada właściwości nawilżające, zawiera w swoim składzie pantenol oraz szereg składników pochodzenia naturalnego, które skutecznie nawilża włosy oraz skórę głowy. Dermokosmetyki w postaci szamponów do włosów suchych nie powodują obciążenia, dodają blasku i miękkości. 

Szampony przeciwłupieżowe

Szampon przeciwłupieżowy posiada substancje przeciwgrzybicze, które zwalczają przyczynę powstawania łupieżu. Dodatkowo oczyszczają skórę głowy, myją i delikatnie pielęgnują. Zapobiegają namnażaniu się grzybów, które są bezpośrednią przyczyną łupieżu.

Szampony do włosów siwych

Oznaki starzenia się w postaci siwych włosów dosięgają w różnym wieku. Często nie możemy sobie poradzić z takim stanem rzeczy i wtedy z pomocą przychodzą szampony do włosów siwych, które zmniejszają widoczność zabarwienia włosów świadczących o upływie czasu. Szampon do włosów siwych jest przeznaczony nie tylko dla mężczyzn ale również dla kobiet. 

Szampony do włosów farbowanych

Szampony do włosów farbowanych zapobiegają przedwczesnej utracie koloru. Posiadają dodatkowo składniki, które wpływają na prawidłowe nawilżenie. Włosy farbowane posiadają tendencję do przesuszenia, dzięki temu kolor nie posiada połysku, a włosy są w złej kondycji. Jeśli farbujesz włosy i chcesz, aby Twoje włosy wyglądały na zdrowe sięgaj po produkty dedykowane.

Szampony do włosów przetłuszczających się

Włosy przetłuszczające się są wynikiem nadmiernej pracy gruczołów łojowych. Szampony do włosów przetłuszczających zawierają substancje oczyszczające i wpływają na normalizację wydzielania sebum. Zmniejszają nadmierne przetłuszczanie. 

Szampony do włosów wypadających

Szampony do włosów wypadających są odpowiednie dla osób z łysieniem o różnym podłożu. Dodatkowo mogą je stosować osoby z niedoborem witamin oraz po przebyciu choroby. Zawierają w swoim składzie substancje, które ograniczają przedwczesne starzenie się cebulki włosa i jej wypadanie. Szampony do włosów wypadających stymulują również porost. 

Szampon nie musi być tylko produktem oczyszczającym. Dobrze dobrany może również, pełnić funkcję wspierającą podczas leczenia wielu problemów skórnych. 

 

Product added to compare.