Serce i krążenie

Bez recepty, serce i krążenie, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Serce i krążenie

Aspirin Cardio, tabletki 100 mg, 28 szt

9,96 zł
Wskazania: Niestabilna choroba wieńcowa Świeży zawał serca Podejrzenie zawału serca Zapobieganie pierwszemu zawałowi serca u pacjentów z wieloma czynnikami ryzyka Zapobieganie powtórnemu zawałowi serca Zapobieganie powikłaniom zatorowo - zakrzepowym po zabiegach chirurgicznych lub interwencyjnych na naczyniach Zapobieganie wystąpieniu...
Dodaj do ulubionych
Pokazano 1-30 z 74 pozycji

Serce i krążenie

Serce i krążenie to układ sercowo-naczyniowy, w którym odbywa się transport krwi. Jest to obieg zamknięty, który odpowiada za przetransportowywanie substancji odżywczych, tlenu, hormonów, CO2 oraz produktów przemiany materii do każdej komórki w organizmie. Serce to pompa, która pracuje bez przerwy przetaczając krew w całym układzie. Jest głównym narzędziem układu krwionośnego, bez którego nie da się żyć. Zdrowe serce i krążenie to podstawa aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo. Nadciśnienie, stres, zła dieta, brak ruchu, palenie tytoniu, nadużywanie alkoholu, wysoki poziom cholesterolu oraz choroby i infekcje sprawiają, iż nasze serce i krążenie jest przeciążone. 

Co na serce i na krążenie?

Aby wspomóc serce i krążenie w aptece Papaya znajdziemy wiele leków, suplementów oraz witamin czy wyciągów ziołowych, różnych renomowanych firm, które pozwolą nam wzmocnić, chronić ściany naczyń krwionośnych i powstrzymać choroby układu krążenia. Preparaty te występują w różnych postaciach kapsułek, tabletek oraz płynów i herbatek. 

Leki na serce i krążenie

Suplementy i leki na serce i krążenie występujące w aptece Papaya:

kapsułki:

doppelherz activ omega 3 na serce, koenzym Q10, omecardin, troxerutin, geriamoc, 

tabletki:

olimp cardiochol, olimp potas, polocard, cardiomin B6, głóg, tanakan, acard, rostil, acesan, 

zioła:

cardiosan fix, krople nasercowe, głóg fix, venosan fix, cardiol C

płyny:

cravisol, intractum crataegi, kelicardina, venoforton, vigor+cardio, biovital zdrowie plus, bioviton, 

cukierki:

cukierki głogowe

Jak naturalnie wesprzeć serce i krążenie

Aby naturalnie wesprzeć serce i krążenie powinniśmy prowadzić przede wszystkim zdrowy tryb życia. Zażywać odpowiednio dużo ruchu, wysypiać się, unikać stresu oraz przestrzegać zdrowej diety i nie doprowadzić do nadwagi czy otyłości. Naturalnymi sprzymierzeńcami zdrowego serca i krążenia jest czosnek i pietruszka, które obniżają ciśnienie tętnicze oraz sok z cytryny pity z wodą i łyżeczką miodu. 

Jeśli posiadamy jakiekolwiek problemy z sercem lub krążeniem powinniśmy udać się na badania kontrolne. Wczesne wykrycie chorób zwiększa szanse na wyzdrowienie. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 169,00 zł

Produkt dodany do ulubionych