Cetaphil

kosmetyki, strefa marek, cetaphil, aptekapaya.pl
Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Czy warto korzystać z kosmetyków Cetaphil?

Marka Cetaphil zajmująca znaczną część naszych wirtualnych półek w aptece internetowej. Charakteryzuje się ogromnym wyborem kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Firma ta produkuje kosmetyki już około 70 lat i specjalizuje się głównie w kosmetykach o działaniu nawilżającym. Pierwszym kosmetykiem marki Cetaphil, który zyskał popularność była emulsja do mycia ciała Cetaphil Cleansing Lotion, który do dziś jest jednym z najczęściej kupowanych produktów tej firmy. Obecnie występuje pod nazwą Cetaphil EM łagodna emulsja micelarna do mycia. Firma wykorzystuje składniki silnie nawilżające, które wzmacniają funkcje obronne skóry i zapobiegają powstawaniu podrażnień. W ofercie aptekapapaya.pl znajdziecie kremy, balsamy, punktowe produkty odpowiednie do stosowania u pacjentów ze skórą suchą, trądzikową i wrażliwą. Dodatkowo znajdziemy kosmetyki zmniejszające zaczerwienienie oraz łagodzące zmiany atopowe. Cetaphil jest marką zaliczaną do dermokosmetyków. Produkty są produkowane z wykorzystywaniem ogromnej wiedzy dermatologów i kosmetologów. Cetaphil produkuje kosmetyki przeznaczone dla dzieci i dorosłych. 

Czy Cetaphil zawiera alkohol?

Dermokosmetyki Cetaphil polecane przez specjalistów zawierają w swoim składzie alkohol cetylowy, który należy do grupy tłuszczowej i nie jest szkodliwy dla skóry. Cetaphil dermokosmetyki są polecane dla osób ze skórą problemową. Skład produktów marki cetaphil jest starannie dobrana.

Czy Cetaphil jest dobry na trądzik?

Kosmetyki marki Cetaphil polecane są dla osób ze skórą trądzikową. Stosowanie kosmetyków Cetaphil przyczynia się do ograniczenia powstawania zmian trądzikowych oraz przyspieszenia regeneracji naskórka po stanach zapalnych. Skład kosmetyków Cetaphil zawiera substancję normalizujące gruczoły łojowe. W ofercie znajdziesz również produkty cetaphil dedykowane do mycia twarzy osób z trądzikiem młodzieńczym.

Jakie rodzaje kosmetyków Cetaphil

Cetaphil zawiera w swojej ofercie pianki, żele do twarzy, kremy do twarzy, kremy ochronne do twarzy i ciała, balsamy. W aptece znajdziesz serie kosmetyków z różnych serii.

  • Cetaphil dermoprotektor

  • Cetaphil Pro Redness

  • Cetaphil Pro Itch Control

  • Cetaphil Pro Oil

Product added to compare.