Produkty pielęgnacyjne

Bez recepty, wzrok, produkty pielęgnacyjne, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Produkty pielęgnacyjne do oczu

Nasza apteka Papaya posiada produkty pielęgnacyjne do stosowania w okolicach oczu. W tej kategorii znajdziemy płyny, chusteczki, roztwory, lipożele, emulsje i wiele innych produktów odpowiednich do stosowania w okolicach oczu. Skóra powiek jest bardzo wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych i podatna na występowanie podrażnień. 

Chusteczki do oczu

Chusteczki do oczu zawierają w swoim składzie substancje oczyszczające oraz nawilżające. Nadają się do profesjonalnego oczyszczania w warunkach domowych. Skład chusteczek do oczu zawiera substancje, które nie powodują podrażnień nawet u osób ze skórą wrażliwą. Dodatkowo działają one odkażająco, są one odpowiednie do stosowania podczas występowania gradówki lub jęczmienia. Chusteczki do oczu stanowią uzupełnienie leczenia oraz mogą być stosowane do codziennej pielęgnacji. 

Lipożel do oczu

Lipożel do oczu stanowi ochronę przed powstawaniem podrażnień. Okulistyczny żel łagodzi podrażnienia wywołane czynnikami zewnętrznymi. Powieka oka w odpowiedni sposób pielęgnowana jest zabezpieczona przed rozwojem patogenów. Lipożel do powiek stanowi przede wszystkim funkcję ochronne i nawilżające. 

Płyny do soczewek 

Płyny do soczewek są wyrobem, który umożliwia normalne przechowywanie soczewek kontaktowych. Ogranicza rozwój patogenów, zabezpiecza przed wysuszeniem oraz usuwa osad białkowy, który powstaje na skutek użytkowania. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 48,00 zł

Produkt dodany do ulubionych