Dermocare

strefa marek, emolium, emolium dermocare, aptekapapaya.pl
Emolium, Kremowy żel do...
Dostępny
Produkty myjące do ciała

Emolium, Kremowy żel do mycia, 400 ml

55,34 zł
Wskazania: Codzienna pielęgnacja przy alergii, atopowym zapaleniu skóry i podrażnieniach Od 1 miesiąca życia
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Emolium Dermocare od 1. dnia życia

Linia Dermocare zawiera składniki aktywne, które sprawiają, że codzienna pielęgnacja skóry staje się o wiele łatwiejsza. Emoium Dermocare wzmacnia barierę ochronną naskórka, pozostawia skórę nawilżoną, nie narusza naturalnej bariery lipidowej, łagodzi podrażnienia i poprawia wygląd skóry. Doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji skóry alergicznej. Odpowiednie zapewnienie skórze nawilżenia ogranicza ryzyko występowania zmian skórnych w postaci przesuszeń. Emolium Dermocare odbudowuje barierę ochronną naskórka.

Emoium Dermocare ochronna emulsja do kąpieli

Emulsja do ciała emolium dermocare to odpowiednia higiena skóry wrażliwej, myje i odbudowuje barierę ochronną. Pozostawia skórę nawilżoną i zabezpieczoną. Jest doskonałą odpowiedzią codziennych potrzebach wrażliwej skóry. Emulsja łagodzi podrażnienia i przyczynia się do szybszej regeneracji naskórka.

Emolium Dermocare kojąca trójaktywna emulsja co ciała

Emulsja do ciała Dermocare to zapewnienie skórze nawilżenia. Skóra sucha wymaga regularnego natłuszczania, szczególnie po kąpieli. Emolium emulsja przyczynia się do wzmocnienia bariery lipidowej i zapobiegania nadmiernemu przesuszeniu. Jest niezbędnym elementem podczas codziennej pielęgnacji, sprawdzi się w potrzebach skóry wrażliwej. Emulsja do ciała emolium dermocare może być używana zarówno u dzieci, jaki dorosłych.

Emolium Dermocare krem przeciw odparzeniom

Warstwę kremu emolium należy nakładać na oczyszczoną skórę dziecka, po każdorazowej zmianie pieluszki. Higiena skóry wrażliwej, szczególnie w okolicach intymnych jest bardzo ważna. Wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia w połączniu z wrażliwą skórą mogą prowadzić do zmian skórnych ciężkich w leczeniu.

Emolium Dermocare barierowy krem na wiatr

Emolium dermocare krem na wiatr ochroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Dermocare krem przeciw negatywnym czynnikom zewnętrznym przyczynia się do zabezpieczenia delikatnej skóry dziecka. Nakładać warstwę kremu emolium przed każdym wyjściem na zewnątrz w okresie zimowo jesiennym.

Emolium Democare nawilżający szampon

Suchą skórę głowy i towarzyszące jej objawy złagodzimy używając szamponu Emolium Dermocare. Produkt ten charakteryzuje się skutecznym nawilżeniem oraz posiada funkcje ochronną skóry.

Emolium Dermocare żel na ciemieniuchę

Emolium dermocare nawilżający olejek na ciemieniuche świetnie poradzi sobie z powstają łuską na skórze głowy u malutkich dzieci.

Product added to compare.