Higiena kobiety

Bez recepty, kobieta, higiena intymna, aptekapapaya.pl
PrOVag, emulsja, 150 ml
Dostępny
Higiena intymna

PrOVag, emulsja, 150 ml

20,80 zł
Wskazania: Dla kobiet i dziewczynek od 1. roku życia Codzienna pielęgnacja i higiena miejsc intymnych Skóra bardzo wrażliwa i skłonna do alergii
Hydrovag emulsja, 300ml
Dostępny
Higiena kobiety

Hydrovag emulsja, 300ml

27,02 zł
Wskazania: Do pielęgnacji i higieny okolic intymnych Odpowiedni do skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej
PrOVag, żel z dozownikiem,... PrOVag, żel z dozownikiem,... 2
Dostępny
Higiena intymna

PrOVag, żel z dozownikiem, 30 g

25,38 zł
 Wskazania: Dla kobiet i dziewczynek od 3. roku życia Suchość zewnętrznych narządów płciowych Zaburzenia naturalnej mikroflory miejsc intymnych Stany zapalne miejsc intymnych Profilaktyka w przypadkach zwiększonego ryzyka wystąpienia stanów zapalnych miejsc intymnych
PrOVag, emulsja, 300 ml
Dostępny
Higiena kobiety

PrOVag, emulsja, 300 ml

38,84 zł
Wskazania: Dla kobiet i dziewczynek od 1. roku życia Codzienna pielęgnacja i higiena miejsc intymnych Skóra bardzo wrażliwa i skłonna do alergii
Pokazano 1-24 z 47 pozycji

Higiena kobiet

Higiena kobiet różni się znacznie od higieny mężczyzn. Ze względu na budowę anatomiczną narządów rodnych u Pań istnieje większe ryzyko występowania infekcji intymnych. Dlatego codzienna pielęgnacja powinna się odbywać zupełnie inaczej niż u Panów. W tej kategorii znajdziesz preparaty do higieny intymnej zalecane do stosowania w różnych sytuacjach.

Higiena intymna kobiet

Ze względu na zwiększone ryzyko występowania infekcji, kosmetyki do okolic intymnych nie powinny wpływać na florę bakteryjną. Z tego względu nie zaleca się stosowania kosmetyków ogólnych w okolicach narządów rodnych. Wszelkiego rodzaju substancje zapachowe oraz substancje myjące mogą wpłynąć na pH obecne w sferach intymnych. Stosowanie ogólnych kosmetyków może doprowadzić do podatności na infekcje intymne.

Do higieny intymnej z apteki

W naszej aptece posiadamy kosmetyki do higieny intymnej w formie płynów, żeli, chusteczek oraz klasycznych mydeł w kostce. 

Przeciwgrzybicze do higieny intymnej

W ofercie apteki znajdziecie kosmetyki do higieny intymnej o działaniu przeciwgrzybiczym. Są one odpowiednie do stosowania podczas infekcji intymnej jako uzupełnienie leczenia. Posiadają w swoim składzie substancje, które wpływają na skrócenie infekcji.

Nawilżające do higieny intymnej

Kosmetyki do higieny intymnej o właściwościach nawilżających są zalecane dla kobiet z tendencją do powstawania podrażnień oraz u Pań z nadmierną suchością wynikającą z przyjmowania doustnych środków antykoncepcyjnych. 

Kosmetyki do higieny intymnej podczas menopauzy

Kosmetyki dla Pań w okresie menopauzy zawierają w swoim składzie substancje nawilżające, aby zadbać o okolice intymne i zapobiec nadmiernej suchości. 

Chusteczki do higieny intymnej 

Chusteczki do higieny intymnej są zalecane do stosowania w warunkach kiedy normalna higiena jest niemożliwa. Sprawdzą się podczas podróży lub przebywania długiego czasu poza domem. Chusteczki do higieny intymnej są odpowiednie dla Pań, które są podatne na występowanie infekcji intymnej i szczególnie muszą zadbać o higienę. 

Higiena intymna odgrywa bardzo ważną rolę w życiu kobiety. Należy pamiętać, że częste infekcje narządów rodnych mogą prowadzić do bezpłodności. Dlatego używajmy kosmetyków dedykowanych, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie flory bakteryjnej. 

Product added to compare.