Prezenty dla seniorów

prezenty świąteczne, prezenty dla seniora, aptekapapaya.pl
Oryal Senior, tabletki...
Dostępny
Witaminy i minerały

Oryal Senior, tabletki musujące, 20szt

17,00 zł
Wskazania: Układ krążenia Utrzymanie zdrowych kości Prawidłowe funkcjonowanie mięśni Wsparcie układu nerwowego Nawodnienie
Activlab MultiVit Senior,...
Dostępny
Kompleksy witamin

Activlab MultiVit Senior, tabletki, 60szt

17,35 zł
Wskazania: Niedobór witamin i minerałów Odporność Zmęczenie i znużenie Utrzymanie zdrowego wzroku Wsparcie układu nerwowego i funkcji psychologicznych Dla osób starszych  
Pokazano 1-24 z 158 pozycji

Prezent z apteki dla seniora

Seniorzy to grupa pacjentów, która odwiedza aptekę dość regularnie. Wynika to z wielu chorób przewlekłych, które zmuszają pacjentów do częstych odwiedzin i wykupu leków. Seniorzy często kupują również dodatkowo suplementy wspierające funkcje umysłowe i wspomagają zachować siły witalne. Dlatego prezent z apteki może okazać się strzałem w dziesiątkę. 

Jaki prezent dla seniora?

Pomysłów na prezent dla seniora jest wiele. Przede wszystkim przed zakupem należy zastanowić się nad potrzebami danej osoby. Apteka to miejsce gdzie znajdziecie szereg sprzętów medycznych, które senior wykorzystuje podczas codziennej profilaktyki. Do tych urządzeń zaliczamy ciśnieniomierze, pulsoksymetry czy urządzenia służące do pomiaru temperatury. Każde z tych urządzeń pomoże seniorowi zadbać lepiej o zdrowie! Dodatkowo w naszej aptece znajdziesz kosmetyki przeznaczone do skóry dojrzałej oraz witaminy i minerały wspierające starszy organizm. 

Ciśnieniomierz na prezent dla seniora

Większość osób starszych posiada w domu ciśnieniomierz i regularnie dokonuje pomiarów. Odpowiednim prezentem dla osób starszych będzie nowy model, który ułatwi codzienne pomiary. Obecnie w aptece posiadamy ciśnieniomierze z funkcją mowy oraz dużym wyświetlaczem. Nowej generacji urządzenia umożliwiają pomiar uśredniony oraz zapamiętywanie pomiarów bez konieczności prowadzenia dzienniczka ciśnień. Ciśnieniomierz jest uznawany za prezent nr 1 z apteki dla seniorów. 

Termometr na prezent dla seniora 

Nasi dziadkowie pamiętają jeszcze tradycyjne termometry, które obecnie już używane są sporadycznie. Wiadomo, że seniorzy są bardziej podatni na występowanie infekcji dlatego termometr bezdotykowy może okazać się odpowiednim prezentem dla dziadka lub babci. Obecne termometry bezdotykowe posiadają ostrzeżenia o gorączce, co stanowi ogromne ułatwienie w pomiarze. 

Kosmetyki z apteki na prezent dla seniora

Prezentem odpowiednim dla seniora może okazać się dobry dermokosmetyk. Kosmetyki z apteki docierają do głębokich warstw skóry. Można więc zakupić zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry dojrzałej i w ten sposób sprawić przyjemność oraz zadbać o zdrową skórę seniora. 

Witaminy i minerały na prezent z apteki dla seniora

Seniorzy często sięgają po suplementy diety, które wspomagają leczenie wielu chorób przewlekłych. Uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów pomaga zniwelować często występujące problemy takie jak: zmęczenie, senność czy pobudzenie. Suplementy mogą stanowić dodatek do prezentu.

Starszy wiek zmusza nas coraz częściej do zastanawiania się nad swoim zdrowiem. Seniorzy szczególnie dbają o zdrowie. Dlatego wybierając prezent z apteki nie tylko sprawisz radość ale również pomożesz im zadbać o zdrowie!

Product added to compare.