Maseczki i oleje

kosmetyki, włosy, maseczki i oleje, aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Maseczki i oleje do włosów

W tej kategorii znajdziecie maseczki i oleje do intensywnej pielęgnacji i regeneracji włosów. Są to produkty, których nie stosujemy przy każdym myciu jak chociażby odżywki. Dobrze dobrane i aplikowane nie obciążą włosów, lecz poprawią ich wygląd. Regularnie stosowane pozwalają osiągnąć bardzo dobre i długotrwałe efekty pielęgnacyjne.  

Maseczki do włosów

Maseczki do włosów mają gęstą czasami wręcz zbitą konsystencję. Posiadają bardzo bogatą kompozycję składników aktywnych, które dobierane są według potrzeb i rodzaju włosów. Dlatego maseczki do włosów powinno trzymać się dłużej, by substancje zdążyły wniknąć w głąb włosa. W zależności od potrzeb i kierunku pielęgnacji wyróżniamy kilka rodzajów masek jak np. maska regenerująca, wzmacniająca, wygładzająca, odżywiająca do włosów suchych i zniszczonych, zwiększająca objętość, przeciw wypadaniu oraz nawilżająca, do włosów blond i ciemnych.    

Działanie maseczek do włosów

Działanie maseczek do włosów zależy od ich typu. Dzięki temu, iż wnikają w głąb włosa a nie pozostają tylko na ich powierzchni, mogą skutecznie je zregenerować, odżywić i wzmocnić. Ich działanie opiera się przede wszystkim na transportowaniu do wnętrza włosa odpowiednio dobranych składników aktywnych. Maseczki najczęściej stosuje się na umyte, lekko osuszone włosy ręcznikiem i nie splątane. Czas trzymania produktu na głowie, uzależniony jest od zaleceń producenta. Następnie dokładnie ją spłukujemy a efekty dobrze dobranej maseczki widzimy od razu. 

Dla kogo maseczki do włosów?

Maski i oleje do włosów powinny stosować wszyscy, którzy chcą je wzmocnić, zregenerować, odżywić i nawilżyć. Szczególnie osoby posiadające włosy suche, zniszczone i matowe oraz puszące się powinny je regularnie stosować.  

Maseczki do włosów z apteki

Nasza apteka internetowa Papaya oferuje szeroki wybór maseczek do włosów, które wzmacniają, regenerują a także odżywiają i wygładzają strukturę włosa. Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie także regeneracyjne serum do włosów i naftę kosmetyczną, które także pomogą w pielęgnacji włosów. Posiadamy maseczki wielu światowych marek jak Ziaja, Wax czy Skrzypovita. 

Jeśli chcemy mieć piękne i zadbane włosy, nie ograniczajmy się tylko do stosowania odżywek, lecz dopasujmy do swoich potrzeb odpowiednią maseczkę. Już po pierwszej aplikacji zobaczymy różnicę a przy regularnym i dłuższym stosowaniu nasze włosy będą  olśniewające i zdrowe.

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 41,00 zł

Produkt dodany do ulubionych