Maseczki i oleje

kosmetyki, włosy, maseczki i oleje, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Maseczki i oleje do włosów

W tej kategorii znajdziecie maseczki i oleje do intensywnej pielęgnacji i regeneracji włosów. Są to produkty, których nie stosujemy przy każdym myciu jak chociażby odżywki. Dobrze dobrane i aplikowane nie obciążą włosów, lecz poprawią ich wygląd. Regularnie stosowane pozwalają osiągnąć bardzo dobre i długotrwałe efekty pielęgnacyjne.  Stosowanie masek do włosów przyczynia się do poprawy kondycji włosów.

Maseczki do włosów, jak stosować maseczki do włosów

Maseczki do włosów mają gęstą czasami wręcz zbitą konsystencję. Posiadają bardzo bogatą kompozycję składników aktywnych, które dobierane są według potrzeb i rodzaju włosów. Dlatego maseczki do włosów powinno trzymać się dłużej, by substancje zdążyły wniknąć w głąb włosa. W zależności od potrzeb i kierunku pielęgnacji wyróżniamy kilka rodzajów masek jak np. maska regenerująca, wzmacniająca, wygładzająca, odżywiająca do włosów suchych i zniszczonych, zwiększająca objętość, przeciw wypadaniu oraz nawilżająca, do włosów blond i ciemnych.    

Działanie maseczek do włosów, jak działają maseczki do włosów

Działanie maseczek do włosów zależy od ich typu. Dzięki temu, iż wnikają w głąb włosa a nie pozostają tylko na ich powierzchni, mogą skutecznie je zregenerować, odżywić i wzmocnić. Ich działanie opiera się przede wszystkim na transportowaniu do wnętrza włosa odpowiednio dobranych składników aktywnych. Maseczki najczęściej stosuje się na umyte, lekko osuszone włosy ręcznikiem i nie splątane. Czas trzymania produktu na głowie, uzależniony jest od zaleceń producenta. Następnie dokładnie ją spłukujemy a efekty dobrze dobranej maseczki widzimy od razu. 

Dla kogo maseczki do włosów? Czy warto stosować odżywki do włosów

Maski i oleje do włosów powinny stosować wszyscy, którzy chcą je wzmocnić, zregenerować, odżywić i nawilżyć. Szczególnie osoby posiadające włosy suche, zniszczone i matowe oraz puszące się powinny je regularnie stosować.  Maski zawierają proteiny jedwabiu, które skutecznie wygładzają włosy. Maski z naturalnych składników są odpowiednie do stosowania u osób ze skórą wrażliwą.

Maseczki do włosów z apteki

Nasza apteka internetowa Papaya oferuje szeroki wybór maseczek do włosów, które wzmacniają, regenerują a także odżywiają i wygładzają strukturę włosa. Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie także regeneracyjne serum do włosów i naftę kosmetyczną, które także pomogą w pielęgnacji włosów. Posiadamy maseczki wielu światowych marek jak Ziaja, Wax czy Skrzypovita. 

Jeśli chcemy mieć piękne i zadbane włosy, nie ograniczajmy się tylko do stosowania odżywek, lecz dopasujmy do swoich potrzeb odpowiednią maseczkę. Już po pierwszej aplikacji zobaczymy różnicę a przy regularnym i dłuższym stosowaniu nasze włosy będą  olśniewające i zdrowe.

Product added to compare.