Testy

Bez recepty, diagnostyka, testy, aptekapapaya.pl
Pokazano 1-24 z 79 pozycji

Testy

Testy do użytku domowego są odpowiednie do stosowania u pacjentów z podejrzeniem wielu dolegliwości. W naszej aptece dostępne są testy na Covid, testy ciążowe, testy paskowe do glukometru, alkotesty, testy na helicobacter, testy na obecność krwi w kale, test na narkotyki. 

Testy na Covid

Testy na covid cieszą się dużą popularnością. Możliwość wykrycia koronawirusa w warunkach domowych znacznie polepszyła komfort pacjentów oraz wpłynęła na zmniejszenie kolejek w punktach testowych. Test na Covid wykonuje się na zasadzie pobrania wymazu z noso gardzieli i umieszczenia go na płytce testującej. 

Test ciążowy

Test ciążowy służy do wykrywania wczesnej ciąży. Dzięki niemu możemy potwierdzić obecność ciąży w czasie oczekiwania na pierwszą wizytę u ginekologa.

Testy paskowe do glukometrów

Testy paskowe do glukometrów są wyrobem medycznym bez którego chorzy pacjenci na cukrzycę nie są w stanie mierzyć poziomu cukru. 

Alkotesty

Alkotesty są wyrobem medycznym przeznaczonym do wykrywania alkoholu w wydychanym powietrzu. Test opiera się na zmianie kryształków według skali zamieszczonej na opakowaniu. Alkotest można wykonać w celu potwierdzenia lub wykluczenia obecności procentów w organizmie. 

Test na helicobacter

Test na helicobacter pylori to wyrób medyczny wykrywający bakterie dającą objawy takie jak w przypadku występowania grypy żołądkowej. Dzięki tego rodzaju testowi jesteśmy w stanie wykluczyć obecność patogenu. 

Test na obecność krwi w kale

Obecność krwi utajonej może sugerować wiele chorób, testy na obecność krwi utajonej są odpowiednie do stosowania w domu. 

Testy na narkotyki

Testy dostępne na narkotyki w naszej aptece wykrywają obecność thc, substancja ta dostępna jest w marihuanie i haszyszu. Dostępne są również multi testy do wykrywania kokainy, amfetaminy, haszyszu, marihuany i morfiny.

Testy do użytku domowego powinny być wykonywane według instrukcji. Należy odczytywać wynik po wskazanym czasie podanym przez producenta. Pozytywny lub niejednoznaczny wynik należy skonsultować z lekarzem.

Product added to compare.