Linomag

Kosmetyki, strefa marek, linomag, aptekapapaya.pl
Linomag, maść 200 mg/g, 30 g
Dostępny
Kosmetyki specjalistyczne i ochronne

Linomag, maść 200 mg/g, 30 g

11,96 zł
Wskazania: Wyprysk skórny Odparzenia Łuszczyca Wspomaga regenerację naturalnej bariery skóry
Linomag, krem z tlenkiem...
Dostępny
Kosmetyki specjalistyczne i ochronne

Linomag, krem z tlenkiem cynku, 50ml

13,65 zł
Wskazania: Codzienna pielęgnacja skóry dzieci i niemowląt od 1. dnia życia Ochrona przed odparzeniami
Linomag, puder, 100 g
Dostępny
Kosmetyki specjalistyczne i ochronne

Linomag, puder, 100 g

13,06 zł
Wskazania: Pieluszkowe zapalenie skóry Odparzenia Suchość Podrażnienia Zaczerwienienie Otarcia
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Zalety stosowania Linomagu

Stosowanie Linomagu jest pomocne podczas leczenia łuszczycy, wyprysk łojotokowy, wyparzenia, odparzenia. Podczas zastosowania zachodzi normalizacja funkcji skóry przez linomag, a w zasadzie przez składniki czynne takie jak kwas borny, kwasy tłuszczowe, olej lniany oraz wiele substancji pomocniczych takich jak wazelina czy witamina E. Olej lniany w linomag ogranicza nadmierną utratę wody z naskórka, kwas borny przyczynia się do szybszej regenracji naskórka. Dawkowanie maści linomag polega na smarowaniu cienką warstwą maści lub kremu kilka razy dziennie zmienionych chorobowo miejsc. Produktu linomag nie wolno stosować na rozległe rany o nieznanym pochodzeniu. Dokładniejsze informację dotyczące stosowania linomag znajdziesz na ulotce dołączonej do produktu. Planowanie stosowania linomag powinno być omówione z lekarzem.

Linomag walka z łuszczycą

Łagodzenie objawów łuszczycy przez Linomag jest potwierdzone przez opinie wielu pacjentów. Działanie leku linomag polega na skutecznym nawilżeniu zmian chorobowych oraz przyspieszenie regeneracji skóry chorej. Zawarty w składzie kwas borny umożliwia szybką naprawę uszkodzonej skóry. Niezbędne kwasy tłuszczowe w linomag zapobiegają nadmiernej utracie wody z naskórka. Rozprowadzenie cienkiej warstwy linomag daje pożądane efekty. Stan skóry po Linomagu wyraźnie się poprawia. Krem linomag zawiera lanolinę, która skutecznie zmniejsza łuszczenie się skóry podczas łuszczycy. Tłuszczowa warstwa zabezpiecza również skórę przed działaniem czynników środowiskowych. Bariera skóry po linomag jest wzmocniona na tyle, że ani mróz ani promienie słoneczne nie powodują powstawania podrażnień.

Na jakie schorzenia skóry stosować produkt leczniczy Linomag?

Lek linomag zawiera lanolinę, która skutecznie łagodzi wszelkiego rodzaju podrażnienia. Rozprowadzenie cienkiej warstwy linomag łagodzi wyprysk łojotokowy. Olej lniany w linomag zabezpiecza przed utratą wody z naskórka i ogranicza stan nadmiernej suchości skóry. Dzieci i niemowlęta mogą stosować linomag ponieważ nie zawiera on substancji, które wywołują podrażnienia. Należy pamiętać że chorobowa powierzchnia skóry powinna być oczyszczona przed nałożeniem linomagu. Stan nadmiernej suchości skóry może być wywołany atopowym zapaleniem skóry lub złą pielęgnacją. Nałożona warstwa maści bezpośrednio na skórę przynosi ulgę podczas zmian wywołujących świąd i pieczenie. Leczenie łuszczycy za pomocą linomagu powinno odbywać się pod kontrolą lekarza. Wystarczy cienka warstwa maści linomag aby odczuć znaczną poprawę funkcjonowania.

Product added to compare.