Żeń-szeń

Witaminy i minerały,żeń-szeń,aptekapapaya.pl

Aktywne filtry

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Żeń-szeń

Suplementy z żeń-szeniem to popularna grupa preparatów, która wpływa na poprawę koncentracji, zwiększenie sił witalnych, poprawę funkcjonowania całego organizmu oraz zwiększenie wydolności fizycznej. 

Właściwości żeń-szenia

Żeń szeń jest rośliną zawierającą w swoim składzie około 200 substancji wpływających pozytywnie na organizm. Ginsenozydy obecne w składzie tej rośliny wpływają na zwiększenie przyczepności tlenu do hemoglobiny. Przyjmowanie żeń-szenia wpływa na układ nerwowy zwiększa się zdolność koncentracji i zapamiętywania. Dodatkowo działa antynowotworowo, obniża cholesterol i pobudza pracę serca.

Żeń szeń z apteki

Suplementy dostępne w aptece zawierające żeń szeń polecane są pacjentom zmęczonym psychicznie, o niskiej wydolności umysłowej i fizycznej oraz mężczyznom z zaburzonym ibidem. Roślina ta jest często obecna w suplementach dla osób uczących się oraz pracujących umysłowo. W naszej aptece dostępne są preparaty z żeń-szeniem w formie tabletek musujących, kapsułek i tabletek do połykania.

Suplementy z żeń-szeniem na potencję

Badania dowodzą, że żeń-szeń wpływa na potencję, dlatego też jest substancją obecną w składzie leków wpływających na libido u Panów. 

Suplementy z żeń- szeniem dla osób starszych

Tabletki i kapsułki z żeń-szeniem są również polecane dla osób starszych. Roślina ta zawiera w swoim składzie kilkanaście składników wpływających na poprawę pamięci i koncentracji. 

Suplementy z żeń-szeniem dla osób uczących się

Żeń-szeń wpływa na procesy myślowe, wspomaga zapamiętywanie oraz przyczynia się do zwiększenia wydolności psychicznej. Osoby uczące się oraz pracujące umysłowo powinny sięgać suplementy zawierające w swoim składzie tą roślinę. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 24,00 zł

Produkt dodany do ulubionych