Sun

strefa marek, Lirene, Lirene Sun, aptekapapya.pl
Pokazano 1-24 z 53 pozycji

Lirene Sun - ochrona przeciwsłoneczna skóry

Lirene Sun to produkty ochrony przeciwsłonecznej do stosowania dla całej rodziny. Kosmetyki Lirene zawierają filtr przeciwsłoneczny zapewniający ochronę skóry w słoneczne dni. W ofercie naszego sklepu znajdziecie nawilżający krem ochronny, który zapewni odpowiednie nawilżenie i ochronę na najwyższym poziomie. Olejki przeciwsłoneczne zawierające system fotostabilnych filtrów, emulsja ochronna odpowiednia do stosowania dla całej rodzinny i wiele innych produktów do pielęgnacji ciała, które sprawiają, że opalona skóra wygląda na zdrową. Kosmetyki przeciwsłoneczne to również ochrona przeciwstarzeniowa skóry, nadmierna ekspozycja na słońce bez użycia produktów ochronnych przyczynia się do szybszego starzenia się komórek.

Lirene Sun nawilżająca emulsja ochronna

Emulsja ochronna Lirene Sun to kosmetyk przeznaczony dla całej rodziny. Zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Ochronna emulsja z aloesem to ochrona przed przesuszeniem. Pielęgnacja skóry w jednym produkcie sprawia, że skóra jest zadbana i ochroniona. Produkty ochrony przeciwsłonecznej wpływają na regenerację naskórka i odbudowę komórek.

Lirene Sun krem ochronny spf50

Fotostabilne filtry spf50 to wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry przeznaczona dla dorosłych i dzieci. Promieniowanie słoneczne przyczynia się do uszkodzenia naskórka. Aby opalenizna była zdrowa należy stosować filtr spf, który pomaga chronić skórę i niwelować negatywne działanie promieniowania. Zabezpieczenie skóry za pomocą filtrów chroni przed powstawaniem wielu chorób skóry takich jak np. czerniak

Lirene Sun suchy olejek ochronny

Olejek ochronny również pomaga zachować odpowiednią ochronę skóry. Kompleksowa ochrona skóry to zapewnienie bezpieczeństwa i zabezpieczenie przed chorobami skóry.

Product added to compare.