Higiena i artykuły higieniczne dla mam

Mama i kobieta w ciąży,artykuły higieniczne i higiena
Lignina
Dostępny
Mama i kobieta w ciąży

Lignina

4,46 zł
Wskazania: Czynności pielęgnacyjne  Zabiegi medyczne  Zabiegi higieniczne  Zabiegi kosmetyczne
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Higiena i artykuły higienicznej dla mam i kobiet w ciąży

Higiena i artykuły higienicznej dla mam i kobiet w ciąży to kategoria poświęcona produktom, które ułatwią czas połogu, okresu ciąży i czas karmienia piersią. Wszystkie te etapy od zajścia w ciążę po urodzenie dziecka i w okresie karmienia wymagają odpowiedniej pielęgnacji i higieny. Lignina, podkłady, majtki poporodowe, wkładki laktacyjne i produkty do mycia okolic intymnych wspierają czas okołoporodowy.

Lignina

Lignina jest stosowana podczas połogu jako zabezpieczenie przed krwawieniem z dróg rodnych. Dzięki zastosowaniu ligniny kobiety w łatwiejszy sposób przeżywają oczyszczanie się dróg rodnych po porodzie. Produkty higieniczne dla mam ułatwiają uporać się z problemami występującymi podczas połogu.

Podkłady higieniczne, podpaski położnicze, które podkłady chłonne wybrać dla kobiet?

Podkłady to wygodniejsza forma ligniny. Dostosowany kształt do bielizny zabezpiecza przed przeciekaniem. Podkłady są wybierane przez kobiety po porodzie w pierwszych dniach połogu. Chłonność produktów jest bardzo wysoka i sprawdzą się nawet podczas obfitego połogu. W późniejszym etapie oczyszczania można sięgnąć po wkładki higieniczne. W pierwszych dniach można dodatkowo zastosować podkłady higieniczne jednorazowe, które dodatkowo zabezpiecza łóżko przed zabrudzeniem.

Wkładki laktacyjne 

Wkładki laktacyjne zabezpieczają przed przeciekaniem mleka, szczególnie w okresie nieuregulowanej laktacji. Posiadają anatomiczny kształt, który dostosowuje się do biustu. Dodatkowo wyposażone są w samoprzylepne naklejki, które zapobiegają zmianie położenia wkładki laktacyjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy przesunięciu wkładki i ewentualnym przeciekom. Codzienna higiena dzięki wkładkom jest bardzo komfortowa. Wkładki laktacyjne chronią przed wyciekiem mleka i zabrudzeniem ubrań.

Majtki poporodowe

Majtki poporodowe wykonane są z elastycznej siateczki, które umożliwiają stały dostęp powietrza. Dodatkowo trzymają podkład lub ligninę. Są zalecane podczas okresu połogu. Wykonane z elastycznego materiału nie powodują ucisku we wrażliwych miejscach takich jak szwy po cesarskim cięciu lub porodzie naturalnym. Dzięki majtkom poporodowym podpaski poporodowe pozostają na miejscu i zabezpieczają przed zabrudzeniem. Artykuły higieniczne dla kobiet pomagają przetrwać łagodniej okres połogu. Higiena dla mam jest w tym okresie bardzo ważna. Pamiętajmy o częstym myciu okolic intymnych.

Ciąża, poród i połóg to ważny czas dla każdej kobiety. Z pomocą artykułów higienicznych dla mam i kobiet w ciąży będzie łatwiej nam przejść ten okres. Produkty te powstały z myślą o kobietach, aby ułatwić im ten czas. Potrzeby higieniczne kobiet w ciąży oram świeżo upieczonych mam znacznie wzrastają. Chłonne podkłady higieniczne, akcesoria pielęgnacyjne dla mam, wkładki higieniczne są funkcjonalne i pomagają zadbać o potrzeby kobiet.

Product added to compare.