Prezenty dla dzieci

Prezenty świąteczne, prezenty dla dziecka, aptekapapaya.pl
Mediderm, krem, 100 g Mediderm, krem, 100 g 2
Dostępny
Produkty nawilżające

Mediderm, krem, 100 g

11,14 zł
Wskazania: Alergia Atopowe zapalenie skóry Egzema Łuszczyca Podrażnienia
Dexeryl, krem, 50 ml Dexeryl, krem, 50 ml 2
Dostępny
Nawilżenie ciała

Dexeryl, krem, 50 ml

17,15 zł
Wskazania: Atopowe zapalenie skóry Podrażnienie Suchość
Pharmaceris S Sun...
Dostępny
Filtry

Pharmaceris S Sun Bezpieczny krem ochronny Spf 50, 50 ml

50,29 zł
 Wskazania: Do codziennej ochrony, szczególnie delikatnej skóry dzieci i niemowląt przed intensywnym nasłonecznieniem i czynnikami zewnętrznymi Rekomendowany również dla skóry atopowej, nadwrażliwej, podatnej na alergię na promieniowanie słoneczne oraz filtry chemiczne
Alantan, zasypka, 50 g
Dostępny
Nadmierna potliwość

Alantan, zasypka, 50 g

8,09 zł
   Wskazania: Podrażnienia Zaczerwienienia Otarcia
Pokazano 1-24 z 159 pozycji

Prezenty dla dzieci

Zbliża się czas świątecznego szaleństwa, a co za tym idzie szukania prezentów dla członków swojej rodziny oraz przyjaciół. Prezent jest miłym gestem, który cieszy każdego z nas. Podczas wyboru drobiazgu powinniśmy zwrócić uwagę na potrzeby danej osoby. Nasza apteka zawsze chcę dbać o zdrowie. Dlatego na naszych wirtualnych półkach pojawiają się propozycję prezentów dla dzieci z apteki. 

Jaki prezent kupić dziecku?

Prezentem dla dzieci nie musi być koniecznie zabawka. Dobrym pomysłem może okazać się również produkt dbający o jego zdrowie czy prawidłową pielęgnację. Warto zwrócić uwagę na potrzeby osoby, którą chcemy obdarować. Nie ma nic lepszego jak podarowanie prezentu, który sprawi radość. Prezent z apteki może być właśnie takim produktem, który przyczyni się do dbania o zdrowie i dodatkowo ucieszy. 

Prezent z apteki dla małego dziecka

Niemowlęta to grupa ludzi, które potrzebują jedynie matki i prawidłowej pielęgnacji. Skóra niemowląt nie posiada zdolności obronnych, dlatego należy wspierać maluchów podczas pierwszych kilku miesięcy życia. W naszej aptece znajdziecie produkty, które można stosować już od pierwszych dni po urodzeniu. Dlatego takie prezenty dla dzieci z apteki mogą okazać się trafionym wyborem. Możemy również pomyśleć o zdrowiu dzieci w przyszłości. Wiadomo, że dzieci w pierwszych latach nie posiadają odporności, a co za tym idzie zapadają często na różnego rodzaju infekcje. Obecnie podczas chorób układu oddechowego zaleca się inhalację. Odpowiednim prezentem z apteki dla dziecka może okazać się inhalator. 

Prezent z apteki dla nastolatka lub nastolatki

Okres dojrzewania wiąże się ze zmianami hormonalnymi, a co za tym idzie powstawania zmian trądzikowych. Nastolatkowie powinni szczególnie w tym okresie zadbać o prawidłową pielęgnację skóry. Apteka to miejsce gdzie zakupimy dermokosmetyki, które działają nie tylko zewnętrznie ale i docierają do głębokich warstw skóry. Prawidłowa pielęgnacja może wpłynąć na zmniejszenie widoczności zmian i zapobieganie powstawaniu nowych. 

W naszej aptece znajdziecie prezety dla dzieci zarówno tych małych jak i dużych. Podczas składania życzeń świątecznych życzymy sobie przede wszystkim zdrowia! Dlatego podczas wyboru prezentów dla dzieci zastanów się przede wszystkim nad ich potrzebami, zastanów się czego potrzebuje ich ciało!

Product added to compare.