Zdrowie u dzieci

Dziecko,zdrowie u dzieci,aptekapapaya.pl
Acatar, aerozol do nosa...
Dostępny
Katar

Acatar, aerozol do nosa 05,mg/ml, 15 ml

23,51 zł
Wskazania: Obrzęk błony śluzowej  Alergiczne zapalenie błony śluzowej. Zapalenie zatok przynosowych. Zapalenie ucha środkowego.
Septinum Silver, spray do... Septinum Silver, spray do... 2
Dostępny
Gardło

Septinum Silver, spray do gardła, 30ml

16,13 zł
Wskazania: Podrażnienia błony śluzowej gardła i krtani Ból gardła Suchość, trudność w przełykaniu Stan zapalny jamy ustnej Stan zapalny migdałków podniebiennych Po zabiegu usunięcia migdałków podniebiennych
Allertec Effect 20mg,...
Dostępny
Alergia

Allertec Effect 20mg, tabletki 10szt

12,14 zł
Wskazania: Alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa Katar sienny Wysypki skórne, swędzące, pokrzywka Alergiczne zapalenie spojówek
Allertec WZF, tabletki...
Dostępny
Alergia

Allertec WZF, tabletki powlekane 0,01g, 10 szt

9,12 zł
Wskazania: Objawy alergiczne dotyczące nosa i oczu Objawy przewlekłej idiopatycznej pokrzywki (długotrwale utrzymujące się silnie swędzące bąble na skórze)
Lizak Cholinex, 1szt
Dostępny
Ból gardła

Lizak Cholinex, 1szt

87,46 zł
Wskazania: Ból gardła, pieczenie, drapanie, suchość
Pokazano 1-24 z 448 pozycji

Zdrowie u dzieci

Kategoria zdrowie u dzieci zawiera leki i wyroby medyczne zalecane do stosowania w przebiegu wielu dolegliwości. W podkategoriach znajdziesz preparaty na gorączke, katar, kaszel, pleśniawki, kolkę, wzdęcia, zaparcia, ból gardła, infekcje wirusowe, grypę i przeziębienie u najmłodszych. Zdrowie u dzieci to wirtualna apteczka, która zawiera leki i wyroby medyczne odpowiednie podczas występowania objawów różnych chorób. 

Gorączka u dzieci

Gorączka u dzieci występuje dość często i jest objawem, że coś dzieje się w małym organizmie. W tej podkategorii znajdziesz syropy, czopki, tabletki i gumy o działaniu przeciwgorączkowym

Kaszel u dzieci 

Dzieci nie posiadają prawidłowo działającego systemu odpornościowego przez co często zapadają na przeziębienie. W tej podkategorii znajdują się syropy i tabletki na kaszel mokry i suchy u dzieci.

Katar u dzieci 

Katar jest dolegliwością, która uniemożliwia normalne oddychanie u dzieci. W tej podkategorii znajdziemy spraye, wody i olejki eteryczne, które pomogą złagodzić objawy zapchanego nosa u dzieci. 

Pleśniawki

Dziecko jest narażone na powstawanie pleśniawek, są to zmiany w jamie ustnej wywołane przez drożdżaki. W naszej aptece znajdziesz płyn do stosowania w jamie ustnej, który zmniejsza zmiany. 

Kolka, wzdęcia i zaparcia

Podkategoria zawierające w swoim składzie leki, suplementy i wyroby medyczne wspierające pracę układu pokarmowego u dzieci. Zawiera między innymi leki niwelujące wzdęcia oraz środki łagodzące zaparcia. 

Ból gardła u dzieci 

Bóle gardła u dzieci pojawiają się w wyniku przeziębienia, grypy lub infekcji wirusowej. tabletki, pastylki czy syropy pomogą zmniejszyć dolegliwości takie jak ból przy przełykaniu.

Przeciwwirusowe

Wirusy są odporne na działanie antybiotyków. Stąd też obecność naszej podkategorii, która zawiera leki przeciwwirusowe dla dzieci. Neosine, groprinosin to leki odpowiednie do stosowania podczas infekcji wywołanych wirusami. 

Grypa i przeziębienie u dzieci

Podczas grypy i przeziębienia można stosować leki i suplementy wspierające szybszy powrót do zdrowia. Syropy, tabletki i saszetki z tej kategorii są odpowiednie do stosowania u dzieci w przypadku występowania chorób sezonowych. 

Choroby w wieku dziecięcym pojawiają się dość często. Leki na dolegliwości takie jak katar, kaszel, ból gardła, pleśniawki, wzdęcia, kolki, infekcje wirusowe, przeziębienie i grypę są dostępne bez recepty. Należy jedynie pamiętać, aby uważnie czytać ulotkę dołączoną do wyrobu leczniczego, a w przypadku wątpliwości skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Product added to compare.