Pharmaceris H

Pharmaceris H
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Pharmaceris H szampon na wypadanie włosów i nie tylko

Pharmaceris H to linia dermokosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Seria produktów składa się z szamponów ( micelarny, skoncentrowany, specjalistyczny), oraz preparatów przeciw wypadaniu włosów takich jak: peeling, odżywka, preparat wspomagające porost. Seria dermokosmetyków została stworzona, by ułatwić pielęgnację zniszczonym, osłabionym i łamliwym włosom. Systematyczne stosowanie odpowiednio dobranych preparatów przyczyni się do usunięcia szkodliwych substancji dla prawidłowego funkcjonowania mieszka włosowego. Uzupełni braki składników odżywczych, nawilży i pomoże odbudować strukturę włosa, zapobiegając jego przedwczesnemu wypadaniu. W aptece Papaya znajdziesz wszystkie dermokosmetyki z tej serii, przekonaj się jak piękne i zdrowe mogą być twoje włosy.

PharmacerisH to linia komsmetyków do włosów, przeznaczona do różnego typu skóry. Może być używany podczas utraty włosów wynikającej z zaburzeń hormonalnych. Linia tych kosmetyków przywraca równowagę skóry głowy przyspieszając naturalny wzrost. Dodatkowo oczyszcza skórę głowy i stymuluje wzrost włosów. Specjalistyczny szampon stymulujący nie tylko wpływa na wzrost nowych włosów, ale również na przedwczesną utratę włosów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szampon z tej serii będzie odpowiedni na dolegliwości takie jak:

  • zniszczone włosy
  • włosy przesuszone
  • nadmierne przetłuszczanie
  • do wrażliwej skóry głowy
  • swędzenie skóry
  • łysienie skóry głowy
  • przedwczesne siwienie

Szampon skutecznie pielęgnuje włosy, przywraca fizjologiczną równowagę. Po zabiegu mycia włosów można zauważyć naturalną gęstość. Szampon wpływa na wydłużony cykl życia włosa.

Product added to compare.