Paracetamol Accord, tabletki 500 mg, 50 szt.
0,14 zł / szt
Ból
0,00 zł / szt
Paracetamol Teva to lek dostępny bez recepty o działaniu przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym. Przeznaczony dla osób dorosłych. Odpowiedni do stosowania podczas łagodnego bólu i gorączki.
Paracetamol nie wykazuje działania przeciwzapalnego, działa jedynie przeciwbólowo oraz przeciwgorączkowo.
Paracetamol Teva, tabletki: substancją czynną leku jest Paracetamol. Każda tabletka powlekana zawiera 500 mg Paracetamolu. Pozostałe składniki to: Rdzeń tabletki: Skrobia żelowana kukurydziana, Hydroksypropyloceluloza, Talk i Magnezu stearynian; Otoczka tabletki Opadry II Clear 85F29116: Alkohol poliwinylowy, Makrogol 3350 i Talk.
Dorośli i dzieci powyżej 50 kg masy ciała |
1-2 tabletki co 6 godzin, Maksymalnie 6 tabletek na dobę |
Istnieje możliwość występowania działań niepożądanych podczas przyjmowania tego leku, należy pamiętać, że nie u każdego mogą wystąpić.
Natychmiast przerwij stosowanie leku i skontaktuj się z lekarzem jeśli wystąpią reakcje alergiczne powodujące trudności w oddychaniu, obrzęk (twarzy, ust, języka, gardła).
Rzadko występujące działania niepożądane ( u 1 na 1000 pacjentów ):
Bardzo rzadko występujące ( u 1 na 10000 pacjentów ):
Częstość nieznana:
Środki ostrożności:
Należy poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich lekach stosowanych przez pacjenta, a w szczególności o przyjmowaniu leków takich jak:
Lek może mieć wpływ na niektóre badania laboratoryjne.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu. W celu zapoznania się z pełną treścią ulotki, pobierz plik znajdujący się na końcu karty produktu.
Zobacz także
0,14 zł / szt
0,25 zł / szt
14,25 zł / 100 g
0,20 zł / szt
0,09 zł / szt
0,18 zł / szt
0,19 zł / szt
0,27 zł / szt
0,43 zł / szt