Profichol plus, tabletki powlekane, 28szt
Profichol plus, tabletki powlekane, 28szt

Cholesterol

Profichol plus, tabletki powlekane, 28szt

5906204022112
23,99 zł
Brutto

Wskazania:

  • Cholesterol

Opis produktu:

Profichol plus jest suplementem diety w formie tabletek powlekanych przeznaczony osobom, które posiadają ryzyko wystąpienia podwyższonego poziomu cholesterolu we krwi lub homocysteiny, jak również w początkowej profilaktyce hipercholesterolemii. Odpowiedni dla osób dorosłych.

Czy wiesz, że?

Profichol plus posiada w swoim składzie monakolinę K, z fermentowanego czerwonego ryżu, która wspiera w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. 

Składniki:

Profichol plus skład: Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; fermentowany czerwony ryż; substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu; kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); cyjanokobalamina (witamina B12); otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancje wiążące: talk i polidekstroza, barwniki: E172, E171, E129 i E110).

Dawkowanie:

Dorośli 

1 kapsułka 3 razy na dzień w czasie posiłku. Kapsułkę należy połknąć, popijając wodą.

Środki ostrożności:

  • Trzymać się wyznaczonej dziennej dawki suplementu
  • Stosować wraz ze zróżnicowaną dietą
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej
  • Chronić przed światłem i wilgocią
  • Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu.

Reviews

No reviews
Product added to compare.