Naproxen Emo, żel 10 %, 100 g
19,01 zł / 100 g
Ból stawów i mięśni
17,04 zł / 100 g
Opokan Actigel jest lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym stosowanym na skórę w celu zmniejszenia bólu mięśni i stawów. Produkt ma formę żelu. Bardzo szybko się wchłania i przynosi ulgę i uczucie ukojenia. Lek zawiera w składzie naproksen. Używa się go miejscowo, na powierzchni skóry, która uległa uszkodzeniu.
Naproxen zażywa się w wypadku wystąpienia problemów zdrowotnych różnego typu. Jednym z nich może być reumatoidalne zapalenie stawów lub przewlekłe młodzieńcze zapalenie stawów. Naproxen stosowany jest również przez osoby, które borykają się z zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa albo zapaleniem ścięgien. Naproxen stosowany jest jako lek przeciwbólowy.
Substancją czynną leku jest naproksen. Substancje pomocnicze: dimetylosulfotenek, etanoll 96%, glikol propylenowy, hydroksypropyloceluloza, wodę oczyszczoną.
Dorośli i dzieci (od 3 lat) |
Niewielką ilość żelu nałożyć na bolące miejsca i delikatnie wetrzeć aż do całkowitego wchłonięcia żelu. Czynność należy powtarzać do pięciu razy na dobę. |
Istnieje możliwość występowania działań niepożądanych podczas przyjmowania tego leku. Należy pamiętać, że nie u każdego mogą one wystąpić.
Działania niepożądane wynikające z przyjmowania tego leku:
Opokan Actigel może wchodzić w reakcję z lekami i substancjami takimi jak:
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu. W celu zapoznania się z pełną treścią ulotki, pobierz plik znajdujący się na końcu karty produktu.
Zobacz także
19,01 zł / 100 g
14,28 zł / 100 g
20,70 zł / 100 g
0,71 zł / szt
0,67 zł / szt
15,92 zł / 100 g