Artivit, fiolki, 15 szt
Artivit, fiolki, 15 szt

Stawy, mięśnie i kości

Artivit, fiolki, 15 szt

8437002582821
56,69 zł
Brutto

Wskazania:

  • Prawidłowy stan kości i chrząstek 
  • Ból i sztywność stawów

Opis produktu:

Artivit fiolki to suplement diety będący płynnym roztworem, zawierającym całkowicie naturalnie hydrolizowany kolagen o wysokiej biodostępności i udowodnionej skuteczności oraz  witaminy z grupy B. Posiada przyjemny, owocowy smak i aromat. Dodawanie fiolki do codziennej diety dostarcza jednorazowo aminokwasów niezbędnych do syntezy kolagenu, podstawowego składnika chrząstki stawowej.

Czy wiesz, że?

Wyróżniamy kilkanaście rodzajów kolagenu – każdy z nich posiada inna budowę, która uzależniona jest od miejsca występowania aminokwasu i jego funkcji. Kolagen typu II występuje w chrząstkach stawowych, ścięgnach oraz skórze, Stosowanie suplementacji kolagenu jest bardzo powszechną praktyką wśród sportowców i osób aktywnych fizyczne ze względu na pozytywny wpływ na stan stawów oraz właściwości zabezpieczające przed rozwojem stanów zapalnych w obrębie narządów ruchu.

Składniki:

1 fiolka Artivit 30 ml zawiera: 10 g kolagenu, 1,4 mg witaminy B1, 1,6 mg witaminy B2, 2 mg witaminy B6, 6 mg witaminy B5

Dawkowanie:

Dorośli 

1 fiolka dziennie 

Fiolkę należy wstrząsnąć przed użyciem, zawartość fiolki można rozcieńczyć w połowie szklanki wody (150ml). Preparat może być stosowany przez dowolnie długi czas. 

Środki ostrożności przed zastosowaniem:

  • Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu.

Zobacz także

Reviews

No reviews
Product added to compare.