Apap, chłodzący żelowy plaster, 2 szt
5,60 zł / szt
Kompresy, plastry
Voltaren Forte, plastry lecznicze, to lek zawierający w swoim składzie diklofenak, który działa miejscowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Voltaren Forte przeznaczony jest do stosowania na skórę w miejscu występowania stanu zapalnego i bólu, dla osób dorosłych i dzieci powyżej 16 roku życia. Łagodzi ból i zmniejsza obrzęk podczas kontuzji, niweluje objawy stanu zapalnego i zmniejsza dyskomfort. Substancja czynna leku Voltaren Forte plastry lecznicze, uwalnia się równomiernie przez 24 godziny.
Plaster leczniczy Voltaren forte posiada wymiary 10x14cm i występuje w kolorze białym. Jedna strona wykonana jest włókniny, natomiast druga z papieru. Jest bardzo cienki. Składnik leku znajdujący się w nim wchłania się do skóry i przenika do tkanek znajdujących się poniżej przyklejenia plastra.
Voltaren Forte, plastry lecznicze, skład: Substancją czynną leku jest diklofenak sodowy. Każdy plaster zawiera 140 mg diklofenaku sodowego. Pozostałe składniki leku to: warstwa zewnętrzna zabezpieczająca: włóknina poliestrowa, warstwa przylegająca: poliakrylanu dyspersja, tributylu cytrynian, butylohydroksyanizol (E 320), warstwa ochronna (usuwana): papier pokryty monosilikonem.
Dorośli i młodzież powyżej 16 roku życia: |
Stosować 1 plaster leczniczy na dobę |
Istnieje możliwość występowania działań niepożądanych, po zastosowaniu Voltarenu max, chociaż nie u każdego mogą wystąpić.
Często występujące (nie częściej niż u 1 do 10 pacjentów):
Bardzo rzadko występujące (nie częściej niż u 1 na 10000 pacjentów):
Trzeba poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich lekach, które są lub były przyjmowane , także o tych które planujemy stosować.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu. W celu zapoznania się z pełną treścią ulotki, pobierz plik znajdujący się na końcu karty produktu.
Zobacz także
5,60 zł / szt
8,17 zł / szt
12,33 zł / szt
2,10 zł / szt
1,30 zł / szt
1,40 zł / szt
43,96 zł / 100 g