3 opakowania pasków Cera-chek 1 Code +...
3 opakowania pasków Cera-chek 1 Code + Glukometr Cera-Chek 1 Code gratis

Paski do glukometru

3 opakowania pasków Cera-chek 1 Code + Glukometr Cera-Chek 1 Code gratis

114,99 zł
Brutto

Wskazania:

  • Cukrzyca
  • Wysoki poziom cukru
  • Niski poziom cukru

Opis produktu:

3 opakowania pasków Cera-chek 1 Code + Glukometr Cera-Chek 1 Code gratis

Cera-check 1 Code to wyrób medyczny stworzony w celu monitorowania stężenia glukozy we krwi. Testy są proste w obsłudze i higieniczne. Produkt przepisywany przez lekarza.

Glukometr Cera-Chek 1 Code przeznaczony jest do regularnego sprawdzania stężenia glukozy we krwi. Głównymi cechami glukometru jest krótki czas pomiaru 5 sekund oraz wysoka dokładność wyniku. Ponadto automatyczne kodowanie. Ważne jest to, że do badania potrzebna jest tylko mała próbka krwi 0,5 mikrolitra. Glukometr ma czytelny duży wyświetlacz i podświetlany port. Posiada również automatyczny wyrzut testu paskowego, ostrzeżenie o ketonach i pamięć mieszczącą 1000 ostatnich pomiarów wraz z godziną i datą. Glukometr Cera-Chek 1 Code mierzy średnie wartości wyników z 7, 14, 30 oraz 60 i 90 dni. Dodatkowo urządzenie posiada specjalne oprogramowanie, dzięki któremu można przenieść wyniki badania do komputera i otrzymać interpretację analityczną wykonanych testów. 

Czy wiesz, że?

Jednym z sygnałów podwyższonego ryzyka zachorowania na cukrzycę jest obwód w talii. Naukowcy udowodnili, że zbyt duży obwód w talii to wyraźny znak, że należy zbadać się pod kątem tej choroby. Dla mężczyzn jest to powyżej 94cm obwodu, natomiast u kobiet 80cm. Należy pamiętać, że jest to jedynie znak ostrzegawczy i nie należy na tej podstawie stawiać diagnozy.

Składniki:

Cera-chek 1 Code: reagenty (na pasku testowym): 4 jednostki dehydrogenazy glukozowej-FAD (mikroelement), 0,05mg żelazicyjanek potasu.

Zawartość opakowania:

  • 50 pasków testowych,
  • instrukcja obsługi.

Dawkowanie:

Dorośli

Postępować zgodnie z instrukcją obsługi.

Środki ostrożności:

  • Przechowywać opakowanie pasków w zimnym i suchym miejscu w temperaturze 1-32oC.
  • Po użyciu fiolkę z testami należy zamknąć.
  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu. 

Zobacz także

Reviews

No reviews
Product added to compare.