Pasty, nici, płyny i szczoteczki

Meridol Ochrona dziąseł, płyn, 400ml

7610108052714
19,93 zł
Brutto

Postać -
Opakowanie 400 ml
Rodzaj Kosmetyk
Kraj pochodzenia POLSKA
Dawka -
Czy na receptę 0

Wskazania:

  • Próchnica, kamień
  • Higiena jamy ustnej i zębów
  • Krwawienie, zapalenie, podrażnienie dziąseł

Opis produktu:

Meridol Ochrona dziąseł, płyn do płukania jest dopełnieniem codziennej higieny jamy ustnej i zębów. Przeciwdziała krwawieniu dziąseł, usuwa przyczyny zapalenia dziąseł oraz zabezpiecza je przed powstawaniem podrażnień. Meridol Ochrona dziąseł, płyn zapobiega typowym problemom jamy ustnej jak krwawienie, zapalenie dziąseł, przyzębia, recesja dziąseł oraz osadzanie się płytki nazębnej i powstawanie próchnicy. Produkt nie zawiera alkoholu ani parabenów.    

Czy wiesz, że?

Krwawienie z dziąseł może być przyczyną braku witamin i minerałów w organizmie takich jak np. witamina K, C, D lub żelaza.

Składniki:

Meridol Ochrona dziąseł, płyn skład: Aqua, Xylitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PVP, Olaflur, Aroma, Sodium Saccharin, Stannous Fluoride, CI 42051. Zawiera: Olaflur (aminofluorek) i fluorek cyny (II), 250 ppm F¯.

Opakowanie zawiera: 

Meridol Ochrona dziąseł, płyn do płukania jamy ustnej 1 szt. 400ml

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia:

Przy stosowaniu płynu do płukania jamy ustnej, należy użyć ok. 10 ml preparatu i intensywnie płukać przez 30 sekund a potem wypluć. Nie należy płukać jamy ustnej wodą i nie połykać płynu. Można stosować dwa razy dziennie po szczotkowaniu zębów.   

Środki ostrożności:

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu.

Opinie użytkowników

Brak opinii
Aby dodać komentarz należy się zalogować.
Produkt dodany do ulubionych