Biotebal Max, tabletki 0,01g, 60 szt
Biotebal Max, tabletki 0,01g, 60 szt

Witaminy na włosy

Biotebal Max, tabletki 0,01g, 60 szt

5903060617209
61,50 zł
Brutto

Wskazania:

 • Wypadanie włosów
 • Niedobór biotyny
 • Zaburzenia wzrostu paznokci

Opis produktu:

Biotebal Max, tabletki to produkt zawierający w swoim składzie biotynę, która uzupełnia niedobory. Biotebal Max jest zalecany do stosowania u pacjentów z problemem wypadania włosów lub zaburzenia wzrostu paznokci. Składniki biotebal max zawierają biotynę, która wpływa na kondycję włosów, skóry i paznokci. Zastosowanie leku wpływa na zwiększenie biotyny, dobra ilość biotyny zapobiega problemom takim jak łamliwe paznokcie, wypadanie włosów, problemy skórne. Objawy niedoboru biotyny pojawiają się w momencie nadmiernego wypadania włosów, kruchliwości struktury włosa, zaburzenia wzrostu włosów. W przypadku stosowania leku biotebal max są widoczne efekty po 4 tygodniach od pierwszego zastosowania. Niskie stężenia biotyny to nie tylko problem z włosami ale również z tendencją do występowania zmian skórynych. niedobór biotyny może powodować stany zapalne skóry.

Czy wiesz, że?

Niedobór biotyny może skutkować częstymi stanami zapalnymi wokół oczu, uszu i nosa. Mało kto wie, że biotyna również wpływa na pracę tarczycy oraz przyczynia się do zachowania prawidłowego cholesterolu. Ogólnymi objawami niedoboru, które nie są łączone z niskim poziomem biotyny w organizmie jest zmęczenie i brak koncentracji. 

Składniki: 

Każda tabletka Biotebalu Max zawiera 10 mg biotyny. Substancja pomocnicza o znanym działaniu: laktoza jednowodna. Każda tabletka Biotebalu Max zawiera 107,8 mg laktozy jednowodnej. 

Sposób użycia:

Dorośli 

od 1 do 2 tabletek na dobę. 

Przeciwwskazania:

 • Nie należy stosować u pacjentów z uczuleniem na składniki leku Biotebal Max
 • Leku nie należy stosować u kobiet ciężarnych lub karmiących piersią
 • Nie stosować u dzieci oraz młodzieży

Działania niepożądane:

Istnieje możliwość występowania działań niepożądanych podczas przyjmowania tego leku. Należy pamiętać, że nie u każdego mogą one wystąpić.

Działania niepożądane wynikające z przyjmowania Biotebalu Max:

Bardzo rzadko występujące działania niepożądane (mniej niż u 1 na 10 000 osób):

 • reakcja alergiczna w postaci pokrzywki

Środki ostrożności: 

 • Osoby z nietolerancją niektórych cukrów powinny skonsultować przyjmowanie Biotebalu Max z lekarzem, ponieważ lek zawiera sód oraz laktozę jednowodną
 • Podczas przyjmowania leku Biotebal Max nie należy spożywać surowego białka jajka kurzego (składnik ten zaburza wchłanianie biotyny)
 • Biotebal Max uznaje się za “wolny od sodu”
 • Alkohol zmniejsza poziom biotyny we krwi
 • Biotebal Max może wpływać na wyniki badań laboratoryjnych

Interakcje z innymi lekami:

Biotebal Max może wchodzić w reakcję z lekami i substancjami takimi jak:

 • leki przeciwdrgawkowe
 • hormony steroidowe
 • antybiotyki
 • kwas nikotynowy
 • kwas pantotenowy
 • kwas pionowy
 • awidyna
 • alkohol

Biotebal – skuteczna ochrona przed niedoborem biotyny

Biotebal Max to innowacyjny produkt przeznaczony dla osób borykających się z problemem wypadania włosów oraz niedoborem biotyny. Preparat Biotebal Max zawiera biotynę w dawce 5 mg, co sprawia, że jest skutecznym środkiem w leczeniu niedoboru tej ważnej witaminy rozpuszczalnej w wodzie.

Zapomnij o nasilonych objawach niedoboru biotyny z Biotebal Max 5 mg

Niedobór biotyny może prowadzić do nasilonych objawów, takich jak zaburzenia wzrostu włosów, ich nadmierna łamliwość czy nawet utrata włosów. Właśnie dlatego Biotebal Max jest polecany w przypadkach, gdy istnieje ryzyko niedoboru biotyny.

Zalecana dawka preparatu Biotebal Max wynosi 1–2 tabletki dziennie. Ważne jest, aby stosować go regularnie, żeby uzyskać pożądane efekty w leczeniu wypadania włosów oraz niedoboru biotyny.

Biotebal Max ma korzystny wpływ na procesy powstawania keratyny, głównego budulca macierzy włosów. Dzięki niemu można skutecznie przeciwdziałać wypadaniu włosów oraz poprawić kondycję włosów i paznokci. Warto podkreślić, że Biotebal Max jest produktem leczniczym, który zawiera substancje pomocnicze niezbędne do jego skutecznego działania. Niemniej jednak, należy unikać przypadkowego pominięcia zastosowania leku, aby utrzymać odpowiednie stężenie biotyny w organizmie.

Biotebal Max to kompleksowe wsparcie dla osób zmagających się z problemem wypadania włosów, a także niedoborem biotyny. Stosując regularnie tabletki Biotebal Max, można skutecznie poprawić kondycję włosów i zapobiec dalszym problemom związanym z utratą biotyny.

Tabletki Biotebal Max są skutecznym środkiem przeciwdziałającym wypadaniu włosów, a także poprawiającym ogólną kondycję włosów i paznokci. Ich formuła została opracowana tak, aby dostarczać organizmowi odpowiednią dawkę biotyny niezbędnej do utrzymania zdrowych włosów i skóry.

Biotebal – innowacyjne rozwiązanie w leczeniu niedoboru biotyny

W składzie Biotebalu Max znajduje się również wiele innych substancji, które wspomagają procesy regeneracji komórek naskórka. Działa to korzystnie zwłaszcza na obszary skóry wokół oczu, nosa i ust, gdzie problem z wysuszonym naskórkiem może być szczególnie uciążliwy.

W przypadku niedoboru biotyny Biotebal Max jest doskonałym wyborem, ponieważ zapewnia on odpowiednie wsparcie dla organizmu. Regularne stosowanie może przynieść zauważalne efekty w postaci poprawy struktury włosów, zahamowania wypadania oraz zwiększenia ich wytrzymałości. Warto jednak pamiętać o regularnym przyjmowaniu leku, aby utrzymać stabilne stężenie biotyny w organizmie. Lek należy stosować regularnie, żeby uzyskać pożądane efekty.

Produkt Biotebal Max jest także odpowiedni dla osób, które doświadczają nadmiernej łamliwości włosów, ponieważ działa on na główny budulec macierzy włosów – keratynę. Dzięki temu stosując Biotebal Max, można skutecznie przeciwdziałać osłabieniu struktury włosów.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania Biotebalu Max zaleca się skonsultowanie się z lekarzem. Warto również pamiętać o tym, że przedawkowanie biotyny jest rzadkie, jednak w przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy natychmiast skonsultować się z specjalistą.

Zalety zastosowania preparatu Biotebal

Biotebal Max to kompleksowe rozwiązanie dla osób pragnących skutecznie przeciwdziałać wypadaniu włosów i poprawić kondycję swoich włosów. Stosując go zgodnie z zaleceniami, można cieszyć się zdrowymi, mocnymi i lśniącymi włosami.

Biotebal 5 mg to skoncentrowana dawka biotyny, która jest kluczowym składnikiem w leczeniu problemów z wypadającymi włosami. Działa ona efektywnie na nasilone objawy niedoboru biotyny, takie jak zaburzenia wzrostu włosów oraz wypadanie włosów. Zalecana dawka Biotebalu 5 mg stanowi ważny element terapii mającej na celu poprawę kondycji włosów. Produkt ten, dzięki swojej formule, jest skutecznym środkiem wspomagającym leczenie niedoboru biotyny, a regularne stosowanie przyczynia się do zahamowania procesów wypadania włosów. Warto podkreślić, że Biotebal 5 mg powinien być używany zgodnie z zaleceniami lekarza, co gwarantuje optymalne korzyści dla zdrowia włosów.

Biotebal Max, najczęściej zadawane pytania

Czy stosowanie leku u dzieci jest możliwe? Od jakiego wieku można stosować Biotebal Max?

Biotebal Max jest lekiem dla dorosłych. Nie można go stosować u dzieci. Informacje dodatkowe biotebal max znajdziesz w ulotce dołączonej do produktu.

Jak przechowywać Biotebal Max?

przechowywanie biotebal max powinno odbywać się w temperaturze pokojowej. Lek ten powinien być przechowywany poza zasięgiem dzieci.

Po jakim czasie widoczne jest działanie Biotebal Max?

Widoczne efekty po 4 tygodniach od pierwszego zastosowania leku biotebal max. W zależności od stanu pacjenta czyli od stanu niedoboru efekt może się różnic. Tabletki Biotebal max 10 mg można przyjmować raz na dobę w ilości 1-2 tabletek. Inne dawkowanie tabletek biotebal max jest możliwe po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Które składniki biotebal max wpływają na odbudowę włosów?

Biotebal jest bogaty w składnik aktywny jakim jest biotyna wspomaga procesy naprawcze we włosach, skorze i paznokciach

Na co stosuje się biotebal max?

Biotebal max stosuje się w przypadku niedoboru biotyny , leczeniu niedoboru biotyny, uzupełnieniu niedoborów biotyny. Jaśniej mówiąc wtedy kiedy mamy objawy takie jak: łamliwe paznokcie, w przypadku słabego wzrostu paznokci, problemów ze skórą.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu. W celu zapoznania się z pełną treścią ulotki, pobierz plik znajdujący się na końcu karty produktu.

W naszej ofercie sklepu znajdziesz również:

Biotebal Max, tabletki, 30szt

https://aptekapapaya.pl/19060-biotebal-max-tabletki-10-mg-30-szt-5903060617193.html

Biotebal – skuteczna ochrona przed niedoborem biotyny

Biotebal Max to innowacyjny produkt przeznaczony dla osób borykających się z problemem wypadania włosów oraz niedoborem biotyny. Preparat Biotebal Max zawiera biotynę w dawce 5 mg, co sprawia, że jest skutecznym środkiem w leczeniu niedoboru tej ważnej witaminy rozpuszczalnej w wodzie.

Zapomnij o nasilonych objawach niedoboru biotyny z Biotebal Max 5 mg

Niedobór biotyny może prowadzić do nasilonych objawów, takich jak zaburzenia wzrostu włosów, ich nadmierna łamliwość czy nawet utrata włosów. Właśnie dlatego Biotebal Max jest polecany w przypadkach, gdy istnieje ryzyko niedoboru biotyny.

Zalecana dawka preparatu Biotebal Max wynosi 1–2 tabletki dziennie. Ważne jest, aby stosować go regularnie, żeby uzyskać pożądane efekty w leczeniu wypadania włosów oraz niedoboru biotyny.

Biotebal Max ma korzystny wpływ na procesy powstawania keratyny, głównego budulca macierzy włosów. Dzięki niemu można skutecznie przeciwdziałać wypadaniu włosów oraz poprawić kondycję włosów i paznokci. Warto podkreślić, że Biotebal Max jest produktem leczniczym, który zawiera substancje pomocnicze niezbędne do jego skutecznego działania. Niemniej jednak, należy unikać przypadkowego pominięcia zastosowania leku, aby utrzymać odpowiednie stężenie biotyny w organizmie.

Biotebal Max to kompleksowe wsparcie dla osób zmagających się z problemem wypadania włosów, a także niedoborem biotyny. Stosując regularnie tabletki Biotebal Max, można skutecznie poprawić kondycję włosów i zapobiec dalszym problemom związanym z utratą biotyny.

Tabletki Biotebal Max są skutecznym środkiem przeciwdziałającym wypadaniu włosów, a także poprawiającym ogólną kondycję włosów i paznokci. Ich formuła została opracowana tak, aby dostarczać organizmowi odpowiednią dawkę biotyny niezbędnej do utrzymania zdrowych włosów i skóry.

Biotebal – innowacyjne rozwiązanie w leczeniu niedoboru biotyny

W składzie Biotebalu Max znajduje się również wiele innych substancji, które wspomagają procesy regeneracji komórek naskórka. Działa to korzystnie zwłaszcza na obszary skóry wokół oczu, nosa i ust, gdzie problem z wysuszonym naskórkiem może być szczególnie uciążliwy.

W przypadku niedoboru biotyny Biotebal Max jest doskonałym wyborem, ponieważ zapewnia on odpowiednie wsparcie dla organizmu. Regularne stosowanie może przynieść zauważalne efekty w postaci poprawy struktury włosów, zahamowania wypadania oraz zwiększenia ich wytrzymałości. Warto jednak pamiętać o regularnym przyjmowaniu leku, aby utrzymać stabilne stężenie biotyny w organizmie. Lek należy stosować regularnie, żeby uzyskać pożądane efekty.

Produkt Biotebal Max jest także odpowiedni dla osób, które doświadczają nadmiernej łamliwości włosów, ponieważ działa on na główny budulec macierzy włosów – keratynę. Dzięki temu stosując Biotebal Max, można skutecznie przeciwdziałać osłabieniu struktury włosów.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania Biotebalu Max zaleca się skonsultowanie się z lekarzem. Warto również pamiętać o tym, że przedawkowanie biotyny jest rzadkie, jednak w przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy natychmiast skonsultować się z specjalistą.

Zalety zastosowania preparatu Biotebal

Biotebal Max to kompleksowe rozwiązanie dla osób pragnących skutecznie przeciwdziałać wypadaniu włosów i poprawić kondycję swoich włosów. Stosując go zgodnie z zaleceniami, można cieszyć się zdrowymi, mocnymi i lśniącymi włosami.

Biotebal 5 mg to skoncentrowana dawka biotyny, która jest kluczowym składnikiem w leczeniu problemów z wypadającymi włosami. Działa ona efektywnie na nasilone objawy niedoboru biotyny, takie jak zaburzenia wzrostu włosów oraz wypadanie włosów. Zalecana dawka Biotebalu 5 mg stanowi ważny element terapii mającej na celu poprawę kondycji włosów. Produkt ten, dzięki swojej formule, jest skutecznym środkiem wspomagającym leczenie niedoboru biotyny, a regularne stosowanie przyczynia się do zahamowania procesów wypadania włosów. Warto podkreślić, że Biotebal 5 mg powinien być używany zgodnie z zaleceniami lekarza, co gwarantuje optymalne korzyści dla zdrowia włosów.

https –//aptekapapaya.pl/20065–biotebal–max–tabletki–001g–60–szt–5903060617209.html

Ulotka dla pacjenta

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Reviews

No reviews
Product added to compare.