RenoPuren Zatoki Max, tabletki, 60 szt.
0,46 zł / szt
Ból zatok
Theraflu Zatoki to lek bez recepty do leczenia objawów towarzyszących chorobom zatok. Smak cytrynowy. Niweluje objawy bólowe. Pomaga udrożnić zatoki z zalegającej wydzieliny. Preparat zawiera w swoim składzie paracetamol, który działa również przeciwgorączkowo.
Zapalenie zatok to charakterystyczne bóle głowy towarzyszące zalegającej wydzielinie.
Substancjami czynnymi leku Theraflu Zatoki są paracetamol (Paracetamolum) i chlorowodorek fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum) 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny Substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam potasowy, żółcień chinolinowa E104, żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia |
1 saszetkę rozpuścić w szklance gorącej wody co 4-6 godzin. Nie więcej niż 3-4 saszetki na dobę |
Theraflu Zatoki, jak każdy lek, może powodować działania niepożądane. Należy pamiętać, że nie u każdego one wystąpią.
Często występujące działania niepożądane (u 1 do 10 na 100 osób):
Rzadko występujące działania niepożądane (u 1 do 10 na 10 000 osób):
Bardzo rzadko występujące działania niepożądane (rzadziej niż u 1 na 10 000 osób):
Theraflu Zatoki może wchodzić w reakcje z lekami i substancjami takimi jak:
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu. W celu zapoznania się z pełną treścią ulotki, pobierz plik znajdujący się na końcu karty produktu.
Zobacz także
0,46 zł / szt
2,66 zł / szt
2,30 zł / szt
2,54 zł / szt
1,67 zł / szt
3,01 zł / szt