Witaminy dla mam

Mama DHA Premium +, kapsułki, 60 szt

5900161006543
59,26 zł
Brutto

Postać kaps.
Opakowanie 60 kaps.
Rodzaj Suplement diety
Kraj pochodzenia POLSKA
Dawka -
Czy na receptę 0

Wskazania:

  • Ciąża

Opis produktu:

Suplement diety dla kobiet w ciąży zawierający DHA, który przyczynia się do prawidłowego rozwoju mózgu i oczu u dziecka. Dodatkowo zawiera niezbędne minerały i witaminy dla mamy, które przyczyniają się do prawidłowego stanu kobiety podczas okresu oczekiwania na potomstwo.

Czy wiesz, że?

Okres ciąży wymaga specjalnej dbałości o swój organizm. Stan zdrowia matki wpływa na rozwój płodu. Uzupełnianie niedoborów może przyczynić się do prawidłowego rozwoju płodu. 

Składniki:

Składniki: olej rybi (źródło DHA i EPA), żelatyna, tlenek magnezu (magnez), substancja utrzymująca wilgoć - glicerol, substancja zagęszczająca - mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, emulgator - lecytyna słonecznikowa, substancja przeciwieniąca - kwasy tłuszczowe, barwnik - dwutlenek tytanu, jodan potasu (jod), kwas pteroilomonogluaminowy (kwas foliowy), L-metylofolian wapnia (kwas foliowy), barwnik – koszenila, cholekalcyferol (witamina D), barwnik - tlenki i wodorotlenki żelaza.

Sposób użycia:

Dorośli 

2 kapsułki dziennie podczas posiłku

Środki ostrożności przed zastosowaniem:

  • Chronić przed dziećmi.
  • Chronić przed słońcem i wilgocią.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej
  • Suplement nie może być zamiennikiem zróżnicowanej diety.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu.

Opinie użytkowników

Brak opinii
Aby dodać komentarz należy się zalogować.
Produkt dodany do ulubionych