Apap Junior 250mg, granulat w saszetkach, 10 szt
2,44 zł / szt
Fervex Junior jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie. Nie zawiera cukru. Lek wskazany do stosowania powyżej 6 roku życia.
Objawy grypy to ogólne rozbicie, ból mięśni i stawów, gorączka, kaszel katar. Jest to infekcja wirusowa, która występuje w okresie jesienno zimowym.
Jedna saszetka zawiera: paracetamol 280 mg, kwas askorbowy 100 mg, maleinian feniraminy 10 mg
Dzieci od 6 do 10 lat | 1 saszetka 2 razy na dobę |
Dzieci od 10 do 12 lat | 1 saszetka 3 razy na dobę |
Dzieci od 12 do 15 lat | 1 saszetka 4 razy na dobę |
Fervex Junior, jak każdy lek, może powodować działania niepożądane. Należy pamiętać, że nie u każdego one wystąpią.
Działania neurowegetatywne:
Reakcje nadwrażliwości:
Objawy ze strony układu krwiotwórczego:
Fervex Junior może wchodzić w reakcję z lekami i substancjami takimi jak:
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu. W celu zapoznania się z pełną treścią ulotki, pobierz plik znajdujący się na końcu karty produktu.
Zobacz także
2,44 zł / szt
2,68 zł / szt
2,90 zł / szt
2,48 zł / szt
2,38 zł / szt