Emolium Suncare, mineralny krem ochronny, SPF...
Emolium Suncare, mineralny krem ochronny, SPF 50+, 50 ml

Filtry

Emolium Suncare, mineralny krem ochronny, SPF 50+, 50 ml

5902502330614
51,70 zł
Brutto

Wskazania:

  • Suchość
  • Ochrona przed słońcem
  • Zaczerwienienie

Opis produktu:

Emolium Suncare Mineralny krem ochronny do skóry szczególnie wrażliwej przeznaczony do ochrony przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Preparat tworzy na skórze ekran mineralny, który odbija promienie słoneczne i chroni skórę przed oparzeniem.

Czy wiesz, że? 

Jeśli opalasz się zbyt często możesz mieć… tanoreksję. Jest to nazwa zaburzenia psychicznego, które polega na braku akceptacji wyglądu swojego ciała. Osoba, która na nie cierpi, regularnie wystawia się na promieniowanie słoneczne oraz chodzi na solarium, a mimo tego uważa, że jest blada.

Składniki: 

Emolium Suncare Mineralny krem: Aqua, Titanium Dioxide, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Oxide (nano), Dicaprylyl Carbonate, Tripelargonin, Polyhyroxystearic Acid, PEG-30 Dipolyhyroxystearate, Glycerin, Alumina, Stearic Acid, Magnesium Stearate, Laminaria Ochroleuca Extract, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetphenone, Isostearic Acid.

Dawkowanie:

Dorośli 

Nałożyć krem Emolium Suncare równomiernie na skórę twarzy co najmniej 15 min. przed ekspozycją na słońce. Powtórzyć aplikację w przypadku długotrwałego przebywania na słońcu, starcia preparatu z powierzchni skóry lub po kąpieli.

Środki ostrożności:

  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
  • Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej nie wskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu.
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Reviews

No reviews
Product added to compare.