Disnemar Junior, aerozol do nosa, 25 ml...
Disnemar Junior, aerozol do nosa, 25 ml (butelka)

Wody morskie i spraye dla dzieci

Disnemar Junior, aerozol do nosa, 25 ml (butelka)

5901797710064
MYLAN EPD
Obecnie brak na stanie
22,55 zł
Brutto

Wskazania:

  • Alergia
  • Katar
  • Przeziębienie
  • Infekcja górnych dróg oddechowych
  • Suchość

Opis produktu:

Spray do nosa Disnemar Junior 25 ml to izotoniczny roztwór soli mineralnych o neutralnym pH, który udrażniania nosa, oczyszcza i nawilża śluzówkę nosa. Dzięki mechanicznemu działaniu wypłukującemu łagodzi objawy niedrożności nosa spowodowanej katarem czy alergią, przy stanach takich jak przeziębienie, nieżyt nosa czy zapalenie zatok w nawilżaniu wysuszonej błony śluzowej nosa. Oczyszcza śluzówkę w przypadku nieżytu oraz regeneruje podrażniony naskórek. Specjalna pompka ułatwia aplikację zawsze takiej samej dawki produktu w postaci delikatnej mgiełki i zapobiega wylewaniu się roztworu z nosa. Disnemar Junior aerozol do nosa 25 ml nie podrażnia błony śluzowej nosa i może być stosowany w obrębie otworów jamy nosowej. Polecany zarówno w stanach infekcji, jak i do codziennej higieny nosa a także do nawilżania błony śluzowej nosa i wspomaga jej regenerację. 

Czy wiesz, że?

Brak apetytu czy chwilowe zaburzenia żywienia niemowlęcia mogą wynikać z jego nieżytu nosa. Dziecko, które nie może oddychać przez nos, ma utrudnione jedzenie, kiedy jest karmione piersią lub butelką. Dlatego disnemar woda morska zaleca się stosować przed karmieniem czy posiłkiem, gdyż udrożnienie nosa ułatwia połykanie pokarmu bez powietrza, dzięki czemu unika się dolegliwości ze strony układu pokarmowego. 

Składniki: 

Disnemar Junior aerozol do nosa 25 ml zawiera: Woda oczyszczona, elektrolity, chlorek benzalkonium (środek konserwujacy).

Dawkowanie:

Dorośli

1 do 2 dawek do każdego otworu nosowego kilka razy na dobę. Przed pierwszym użyciem należy nacisnąć aplikator 1–3 razy, aby aktywować pompkę dozującą i uzyskać odpowiednie rozpylanie roztworu.

Dzieci od 5. do 12. roku życia

1 dawka do każdego otworu nosowego kilka razy na dobę. Przed pierwszym użyciem należy nacisnąć aplikator 1–3 razy, aby aktywować pompkę dozującą i uzyskać odpowiednie rozpylanie roztworu.

Środki ostrożności:

  • Przechowywać disnemar woda morska w temperaturze pokojowej.
  • Wyrób medyczny Disnemar Junior aerozol do nosa 25 ml należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
  • Nie stosować Disnemar Junior aerozol do nosa 25 ml w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu
  • To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Reviews

No reviews
Product added to compare.