9 Lact Synbio kapsułki,10 szt
9 Lact Synbio kapsułki,10 szt

Probiotyki i prebiotyki dla dzieci

9 Lact Synbio kapsułki,10 szt

5905669033787
4,94 zł
Brutto

Wskazania:

  • Odbudowa flory bakteryjnej
  • Odporność

Opis produktu:

9Lacti to suplement diety, który przyczynia się do poprawy funkcjonowania flory bakteryjnej jelit. Odpowiedni do stosowania u dzieci powyżej 3 lat i dorosłych. Wskazany do stosowania podczas antybiotykoterapii oraz podczas biegunek. 

Czy wiesz, że?

Probiotyki chronią ściany jelit przed złym działaniem antybiotyków. Podczas biegunek przyczyniają się do skrócenia czasu choroby.

Składniki:

Składniki 9 Lacti Synbio: Maltodekstryna, Żelatyna, Fruktooligosacharydy, Lactobacilus helveticus, Lactococcus lactis, Bifidobacterium longum, Bifidonactteium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, substancja przeciwzbrylająca (Sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (Dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca (Dwutlenek krzemu).

Dawkowanie:

Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli

1 kapsułka dziennie

Środki ostrożności przed zastosowaniem:

  • Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej 
  • Suplementu nie można stosować jako zamiennika zróżnicowanej diety

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Reviews

No reviews
Product added to compare.