Higiena i artykuły higieniczne

Mama i kobieta w ciąży,artykuły higieniczne i higiena

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Higiena i artykuły higienicznej dla mam i kobiet w ciąży

Higiena i artykuły higienicznej dla mam i kobiet w ciąży to kategoria poświęcona produktom, które ułatwią czas połogu, okresu ciąży i czas karmienia piersią. Wszystkie te etapy od zajścia w ciążę po urodzenie dziecka i w okresie karmienia wymagają odpowiedniej pielęgnacji i higieny. Lignina, podkłady, majtki poporodowe, wkładki laktacyjne i produkty do mycia okolic intymnych wspierają czas okołoporodowy.

Lignina

Lignina jest stosowana podczas połogu jako zabezpieczenie przed krwawieniem z dróg rodnych. Dzięki zastosowaniu ligniny kobiety w łatwiejszy sposób przeżywają oczyszczanie się dróg rodnych po porodzie.

Podkłady

Podkłady to wygodniejsza forma ligniny. Dostosowany kształt do bielizny zabezpiecza przed przeciekaniem. Podkłady są wybierane przez kobiety po porodzie w pierwszych dniach połogu. 

Wkładki laktacyjne 

Wkładki laktacyjne zabezpieczają przed przeciekaniem mleka, szczególnie w okresie nieuregulowanej laktacji. Posiadają anatomiczny kształt, który dostosowuje się do biustu. Dodatkowo wyposażone są w samoprzylepne naklejki, które zapobiegają zmianie położenia wkładki laktacyjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy przesunięciu wkładki i ewentualnym przeciekom. 

Majtki poporodowe

Majtki poporodowe wykonane są z elastycznej siateczki, które umożliwiają stały dostęp powietrza. Dodatkowo trzymają podkład lub ligninę. Są zalecane podczas okresu połogu. Wykonane z elastycznego materiału nie powodują ucisku we wrażliwych miejscach takich jak szwy po cesarskim cięciu lub porodzie naturalnym. 

Ciąża, poród i połóg to ważny czas dla każdej kobiety. Z pomocą artykułów higienicznych dla mam i kobiet w ciąży będzie łatwiej nam przejść ten okres. Produkty te powstały z myślą o kobietach, aby ułatwić im ten czas. 

Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 37,00 zł

Produkt dodany do ulubionych