Odchudzanie i oczyszczanie

Berimal Metabolizm, kapsułki, 30 szt

5903031283884
70,90 zł
Brutto

Postać kaps.
Opakowanie 30 kaps.
Rodzaj Suplement diety
Kraj pochodzenia POLSKA
Dawka -
Czy na receptę 0

Wskazania:

  • Metabolizm
  • Cholesterol

Opis produktu:

Berimal Metabolizm to suplement diety zawierający składniki wspierające spalanie tłuszczów i węglowodanów. Zawiera w swoim składzie chrom, witaminy z grupy B oraz ekstrakt z zielonej herbaty i wyciąg z bergamoty. Suplement diety przyczynia się do zachowania odpowiedniego poziomu cholesterolu.

Czy wiesz, że?

Bergamota wpływa również na wygląd skóry. Posiada właściwości antystarzeniowe i zabezpiecza skórę przed wczesnym starzeniem się. Dodatkowo obniża poziom cukru we krwi. 

Składniki: 

Berimal Metabolizm: kapsułki zawierające: ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 32% BPF (ang. Bergamot-derived Polyphenolic Fraction); ekstrakt z czosnku (Allium sativum) standaryzowany na zawartość 10 000 ppm (ang. parts per milion) allicyny; otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza; substancja żelująca: guma gellan; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza .

Sposób użycia:

Dorośli 

Od 2 do 3 kapsułek dziennie przed posiłkiem

Środki ostrożności:

  • Nie stosować w wypadku alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu
  • Trzymać w temperaturze pokojowej
  • Chronić od światła i wilgoci
  • Trzymać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie stosowania leku niezbędna jest konsultacja z lekarzem bądź farmaceutą. Powyższy opis nie stanowi ulotki dołączonej do leku, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem preparatu.

Opinie użytkowników

Brak opinii
Aby dodać komentarz należy się zalogować.
Produkt dodany do ulubionych